Pupilla Libertatis
Jestem sarmatolibertarianinem. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
150 obserwujących
1819 notek
2298k odsłon
  749   0

Upadek cywilizacji

       Lewica, promując ideologię LGBT, dąży do obalenia naszej cywilizacji.

       To prawda, ale to tylko bardzo mała kropla w morzu, które topi naszą cywilizację. Cywilizacja łacińska upada już od dawna. Niszczą ją wszystkie lewicowe ideologie, które się z tym nawet nie kryją i to zniszczenie jest ich jawnie deklarowanym celem.

       Jakby co, to wyjaśniam czym jest ta upadająca cywilizacja – w tej notce wymieniłem skrótowo, w punktach, elementy jej zasad: Cywilizacja Łacińska w punktach

       Kluczowa ideologia, przy pomocy której lewica nas niszczy, to socjaldemokratyzm. Kwestie LGBT to tylko taki mały kuksaniec już leżącego wroga. Tu, też w punktach, wyjaśniam czym jest: Socjaldemokracja

       Promocja LGBT jest jednym z wielu symptomów wskazujących na upadek cywilizacji łacińskiej. Cywilizacja ta upada, bo tracimy indywidualistyczny, wolnościowy, równościowy, tolerancyjny, subsydiarnościowy, pluralistyczny charakter naszej kultury. Zastępuje to kolektywizm, socjalizm, etatyzm, centralizm i zamordystyczne państwo totalne. Opanowuje nas bizantynizm.

       Ideologia LGBT to tylko drobne uzupełnienie całej masy środków niszczących. Kwestie płci, płodności, seksu stały się sprawami politycznymi skutkującymi w systematycznym obniżaniu przyrostu naturalnego. Ale nie są w tej sprawie kluczowe – najważniejszy jest socjalizm, a w szczególności utrzymywany przemocą przez totalne państwo przymusowy system emerytalny – i tysiące innych przymusowych zabiegów państwa na społeczeństwie.

       Zasiłki socjalne to też silny element destrukcyjny. Współczesne państwo jest jak ZOO, a w nim zwierzęta słabo się rozmnażają, a już na pewno wymrą, gdy ZOO zacznie bankrutować.

       Nasza cywilizacja upadnie poprzez wymarcie jej przedstawicieli, do czego lewica przyczynia się w istotny sposób. Cywilizacje, w których lewica nie ma nic do powiedzenia, rozkwitają z powodu własnej ekspansji demograficznej. Do tego nie potrzeba żadnej wojny.

       Obce cywilizacje pokonają nas demokratycznie, bo zdobędą większość demograficznie. Lewicowe ideały wtedy też całkowicie upadną. Więc lewica, zwalczając naszą cywilizację, szykuje stryczek sama na siebie. Bo tylko w naszej cywilizacji jest możliwa tak daleko posunięta tolerancja liberalizmu obyczajowego, jaką dziś mamy. Lewicy to nie wystarcza - więc nawet tego mieć nie będzie.

       Lewica, w tym ideologia LGBT, to taki pasożyt, to wrzód na dupie naszej cywilizacji, który zginie wraz ze śmiercią żywiciela.

       Ale to gnicie cywilizacji nie jest w Europie rozłożone równomiernie. Kraje zachodnie, w szczególności Niemcy, Francja czy Szwecja już są w zasadzie stracone, już upadły, tam nieuchronnie w ciągu kilkudziesięciu lat powstaną islamskie kalifaty oparte na prawie szariatu. Żaden dzisiejszy lewicowiec i LGBT-owiec tam fizycznie nie przetrwa, choć dziś jest tam królem. Niedobitki uciekną do nas. Już uciekają.

       Polska jeszcze stracona nie jest, u nas jeszcze islamiści silni nie są. U nas upadek cywilizacyjny jeszcze nie jest przesądzony tak jak na zachodzie. U nas usilnie wprowadzany socjalizm od 30 lat przez kolejne rządy AWS, SLD, PSL, PO i PiS ma szereg błędów i wypaczeń, Polacy jak mogą omijają prawo, oszukują urzędników, wykorzystują luki prawne i olewają kolejne rządy. Do ciosów zadawanych nam przez lewicowe rządy PO czy PiS dokładane są też te zadawane przez lewicę pozarządową w postaci głupich ideologii seksualnych. Lewica, osłabiając nas demograficznie z dwóch stron - od strony rządu i opozycji - stwarza miejsce na osiedlanie się u nas islamistów.

       Więc póki nie da się obalić socjaldemokratycznych rządów PiS, bo skutecznie oszukali większość Polaków, że są jakoby prawicą, to należy się nimi posłużyć, by zwalczać ataki lewicy opozycyjnej, seksualnej. U nas cywilizacja jest jeszcze do odratowania. U nas jeszcze da się kiedyś wprowadzić kapitalizm i wolny rynek.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:   

Jestem niepraktykującym wegetarianinem! <- poprzednia notka  

następna notka -> Co symbolizują tęczowe maseczki?

Tagi: #gps65, #cywilizacja, #lewica, #państwo, #totalizm, #socjalizm, #socjaldemokracja


Lubię to! Skomentuj73 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale