GPS GPS
4943
BLOG

Sytuacja jest nadzwyczajna!

GPS GPS LGBT Obserwuj temat Obserwuj notkę 71

       "Wprowadzimy takie przepisy, że każdy homofob, który żeruje na najniższych instynktach i zagraża bezpieczeństwu osób LGBT, zostanie ukarany, z więzieniem włącznie. Niezależny sąd i niezależna prokuratura będą mogły wszczynać postępowania karne przeciwko homofobom" - powiedział Krzysztof Śmiszek, prywatnie partner Roberta Biedronia i „jedynka” z list Wiosny w okręgu dolnośląsko-opolskim.

       W ten sposób ten pederasta jawnie wyraził cel jaki mają od dawna organizacje gejowskie. Uważam, że sytuacja jest nadzwyczajna. Pederaści to groźna sekta, która zagraża naszym swobodom i wolnościom.

-------------------------------------------------------

Geje i prostytutki <- poprzedni odcinek serii

następny odcinek serii -> Deklaracja Różnorodności Seksualnej

-------------------------------------------------------

       Ja jestem wolnościowcem, libertarianinem i uważam, że niedopuszczalne jest karanie za poglądy i za ich publiczne wyrażanie. My, libertarianie, uważamy, że najważniejsza w polityce jest zasada nieagresji, która mówi, że absolutnie niedopuszczalne jest inicjowanie jakichkolwiek aktów przemocy. Uważamy, że przemoc można stosować tylko i wyłącznie w obronie.

       Lobby pederastów inicjuje właśnie akty agresji. Karta LGBT+ podpisana przez prezydenta Warszawy jest właśnie takim aktem. Ta karta przewiduje, że dla dewiantów będą budowane specjalne hostele na koszt miasta. Karta zakłada, że na koszt podatnika w szkołach publicznych będą prowadzone specjalne lekcje, które będą usprawiedliwiać i uczyć dewiacji. Nawoływanie przez Śmiszka do wsadzania do więzień osób nieprzychylnych jego sekcie dewiantów to grożenie przemocą, co jest zainicjowaniem aktu agresji.

       Lobby dewiantów wypowiedziało wojnę społeczeństwu - chcą nas okradać, żądają przywilejów, posługują się państwem, czyli aparatem przemocy, by za publiczne pieniądze tworzyć infrastrukturę pozwalającą rozwijać dewiacje seksualne. Wolno więc się przeciw temu bronić nawet przemocą.

       Dlatego rozumiem i usprawiedliwiam to, co powiedział Grzegorz Braun: "Ja dzisiaj opowiadam się za penalizacją aktywności homoseksualnej jako takiej. (...) Wystąpię z takim wnioskiem, zobaczymy, jak zostanie on przyjęty na forum Parlamentu Europejskiego".

       To nie jest wyrażenie poglądu, to jest akt odwetu, który jest jak najbardziej dopuszczalny z punktu widzenia wolnościowej doktryny. Na przemoc można odpowiadać przemocą, na groźby użycia siły, można odpowiadać groźbami użycia siły.

       Ten postulat Brauna to coś w tym rodzaju: przychodzi do niego zboczony bandyta i mówi: "buduj mi tu za swoje pieniądze hostel dla zboczeńców, a jak cokolwiek złego na mnie powiesz, to cię mój prezydent miasta do więzienia wsadzi!" - a on mu na to: "spieprzej dziadu, bo poszczuje na ciebie władzę państwową, która będzie dewiantów do więzienia wsadzać!!!". Jestem libertarianinem, uważam, że bycie zboczeńcem nie zasługuje na więzienie, niemniej w akcie obrony, w ramach odwetu, wolno tak pederastom odpowiedzieć.

       Homoseksualistów w społeczeństwie jest około pół procenta. W wolnym społeczeństwie mogą sobie żyć i nikomu nie szkodzić. W Polsce im nikt nie szkodzi – mogą całkowicie legalnie tworzyć związki jakie lubią i uprawiać seks w dowolny sposób. Wszystko co robią jest legalne i tolerowane. Oni jednak postanowili tworzyć grupy polityczne, które żądają nadzwyczajnych przywilejów realizowanych za publiczne pieniądze. Nawołują do przemocy. Rozpoczynają działalność terrorystyczną. Wypowiadają wojnę. To jest sytuacja nadzwyczajna i trzeba się przed nimi bronić wszelkimi dostępnymi metodami.

       Ich postulaty już są realizowane - na przykład skutecznie ograniczają wolność słowa. Właśnie dostałem bana na fejsbuku, czyli zakaz publikowania czegokolwiek, oraz zakaz jakiegokolwiek kontaktowania się ze znajomymi, nawet prywatnymi kanałami, za to, że tak napisałem:

       Sytuacja jest nadzwyczajna. Gdyby Japonia wypowiedziała nam wojnę, to słusznym byłoby internowanie i/lub deportowanie wszystkich Japończyków w Polsce, mimo, że ogólnie niesłuszne jest to, by kogokolwiek niewinnego wsadzać do więzienia lub skazywać na banicję. Jeśli pederaści wypowiedzieli wojnę cywilizacji, czyli naszym odwiecznym wolnościowym zasadom, i żądają, i uzyskują, nadzwyczajne przywileje, co kosztuje, czyli okradają nas, to trzeba przeprowadzić nadzwyczajny kontratak. I o to chodzi Braunowi.

       A zatem groźby Śmiszka już działają, już są realizowane, na razie tylko w postaci cenzury, ale jak im nie damy odporu, to pozamykają nas do więzień! Fejsbuk jest już zarządzany przez lobby pederastów, już do nich należy. Miasto Warszawa, też już jest ich. Nie ma innego wyjścia jak uznać ich za V kolumnę i tępić wszelkimi sposobami.

       Ja uważam, że obowiązek szczepień jest niedopuszczalny. Niemniej większość ludzi w Polsce ten obowiązek popiera. Nie ma na to naukowych dowodów, niemniej wielu sądzi, że dzięki temu, że szczepienia są obowiązkowe, to mniej ludzi choruje za choroby zakaźne.

       Moim zdaniem wszystkie argumenty za obowiązkiem szczepień można użyć do tego, by usprawiedliwić zakaz stosunków homoseksualnych. Dzięki temu zakazowi ograniczymy zachorowalność na syfilis i rzeżączkę. Tu uzasadnienie: Duet Trzaskowski & Rabiej, Karta LGBT + a choroby weneryczne w UE.

       Pederaści roznoszą groźne choroby weneryczne, propagują cenzurę i chcą deprawować dzieci. Terroryzują społeczeństwo. Są zagrożeniem i biologicznym, i kulturowym. Trzeba więc ich tępić!

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:   

Odkrywamy czy tworzymy? <- poprzednia notka

następna notka -> Fejsbużyca banuje i promuje

Tagi: gps65, pederaści, polityka, wojna, LGBT+, homoseksualizm, choroby weneryczne, geje, dewianci, zboczeńcy

GPS
O mnie GPS

Blo­ger, że­gla­rz, informatyk, trajk­ka­rz, sar­ma­to­li­ber­ta­ria­nin, fu­tu­ry­sta. My­ślę, po­le­mi­zu­ję, ar­gu­men­tu­ję, po­li­ty­ku­ję, fi­lo­zo­fu­ję.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo