Pupilla Libertatis
Jestem sarmatolibertarianinem. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
150 obserwujących
1818 notek
2298k odsłon
  502   0

Niepokojące zjawiska

Niektórzy uważają, że w Polsce są różne niepokojące zjawiska, które się odradzają. Kilku faszystów układa w lesie z wafelków swastykę i w związku z tym należy się obawiać, że faszyzm w Polsce się odrodzi i faszyści wygrają następne wybory. Jak większość Polaków zobaczy te leśne torty ze swastykami, to przecież w oczywisty sposób zagłosuje w wyborach na tych czcicieli Hitlera. To jest groźne.
No ale to tylko jedno z wielu niepokojących zjawisk. Są też sataniści, którzy urządzają koncerty rockowe i drą biblię. Grozi to tym, że satanizm się w Polsce odrodzi i sataniści wygrają następne wybory. Polacy gremialnie zaczną jeść koty i tańczyć na cmentarzach.
Są piromani, którzy palą po lasach ogniska. Upajają się ogniem. To grozi odrodzeniem się piromanii w Polsce i zwycięstwem w wyborach partii piromańskiej, która podpali Polskę. Wszyscy Polacy zaczną palić grille i zagrożenie pożarami bardzo wzrośnie.
Są też w Polsce komuniści, którzy urządzają marsze z czerwonymi flagami, noszą koszulki z Leninem i emblematy z sierpem i młotem. Im więcej tych marszów, tym większe zagrożenie, że komuniści wygrają następne wybory.
Są też socjaldemokraci, którzy urządzają kampanie wyborcze i wygrywają wybory, po czym zmuszają nas siłą do niekorzystnego rozporządzania majątkiem każąc płacić na piramidę finansową zwaną ZUS, czy też niewydolną i szkodliwą służbę zdrowia poprzez NFZ, albo beznadziejne szkolnictwo. Zakazują nam handlować w niedzielę, pić piwo w miejscach publicznych, zmuszają do zmiany czasu co pół roku, zapinania się pasami w swoim samochodzie i narzucają milion innych bzdurnych zakazów i nakazów.
Po lasach i w miastach w Polsce dzieje się wiele niepokojących zjawisk, które się odradzają. Powinniśmy się im przeciwstawiać! Nie wolno tego wszystkiego tolerować! Im większe zagrożenie, tym bardziej powinniśmy szykanować te niepokojące zjawiska. Oczywiście wszystkich nie zlikwidujemy, jest ich zbyt dużo. Dlatego każdy powinien ocenić co jest największym zagrożeniem dla Polski: faszyzm, satanizm, piromania, komunizm, socjaldemokratyzm czy jeszcze inna patologia i ją w pierwszej kolejności zwalczać.
Co Waszym zdaniem stanowi największe zagrożenie odrodzeniem się i zwycięstwem w wyborach?


Grzegorz GPS Świderski


Różnorodność kryptowalut  <- poprzednia notka

Tagi: gps65, faszyzm, komunizm, piromania, sataniazm, socjaldemokracja

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo