Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz GPS Świderski
108 obserwujących 1360 notek 1659467 odsłon
GPS, 31 stycznia 2018 r.

Niepokojące zjawiska

460 11 1 A A A
Niektórzy uważają, że w Polsce są różne niepokojące zjawiska, które się odradzają. Kilku faszystów układa w lesie z wafelków swastykę i w związku z tym należy się obawiać, że faszyzm w Polsce się odrodzi i faszyści wygrają następne wybory. Jak większość Polaków zobaczy te leśne torty ze swastykami, to przecież w oczywisty sposób zagłosuje w wyborach na tych czcicieli Hitlera. To jest groźne.
No ale to tylko jedno z wielu niepokojących zjawisk. Są też sataniści, którzy urządzają koncerty rockowe i drą biblię. Grozi to tym, że satanizm się w Polsce odrodzi i sataniści wygrają następne wybory. Polacy gremialnie zaczną jeść koty i tańczyć na cmentarzach.
Są piromani, którzy palą po lasach ogniska. Upajają się ogniem. To grozi odrodzeniem się piromanii w Polsce i zwycięstwem w wyborach partii piromańskiej, która podpali Polskę. Wszyscy Polacy zaczną palić grille i zagrożenie pożarami bardzo wzrośnie.
Są też w Polsce komuniści, którzy urządzają marsze z czerwonymi flagami, noszą koszulki z Leninem i emblematy z sierpem i młotem. Im więcej tych marszów, tym większe zagrożenie, że komuniści wygrają następne wybory.
Są też socjaldemokraci, którzy urządzają kampanie wyborcze i wygrywają wybory, po czym zmuszają nas siłą do niekorzystnego rozporządzania majątkiem każąc płacić na piramidę finansową zwaną ZUS, czy też niewydolną i szkodliwą służbę zdrowia poprzez NFZ, albo beznadziejne szkolnictwo. Zakazują nam handlować w niedzielę, pić piwo w miejscach publicznych, zmuszają do zmiany czasu co pół roku, zapinania się pasami w swoim samochodzie i narzucają milion innych bzdurnych zakazów i nakazów.
Po lasach i w miastach w Polsce dzieje się wiele niepokojących zjawisk, które się odradzają. Powinniśmy się im przeciwstawiać! Nie wolno tego wszystkiego tolerować! Im większe zagrożenie, tym bardziej powinniśmy szykanować te niepokojące zjawiska. Oczywiście wszystkich nie zlikwidujemy, jest ich zbyt dużo. Dlatego każdy powinien ocenić co jest największym zagrożeniem dla Polski: faszyzm, satanizm, piromania, komunizm, socjaldemokratyzm czy jeszcze inna patologia i ją w pierwszej kolejności zwalczać.
Co Waszym zdaniem stanowi największe zagrożenie odrodzeniem się i zwycięstwem w wyborach?


Grzegorz GPS Świderski


Różnorodność kryptowalut  <- poprzednia notka

Tagi: gps65, faszyzm, komunizm, piromania, sataniazm, socjaldemokracja

Opublikowano: 31.01.2018 16:01. Ostatnia aktualizacja: 01.02.2018 07:16.
Autor: GPS
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @jerraz21 Bo sztuczne sieci neuronowe działają tak jak ludzki mózg. Oczywiście jeszcze dużo...
  • @Mustrum No i co z tego, że nie zero-jedynkowym? Nadal działanie jest takie samo: neurony i...
  • No ale dokładnie tak samo, czyli na zasadzie szufladek, działa ludzki mózg. W mózgu odbywa...

Tematy w dziale Społeczeństwo