Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz GPS Świderski
110 obserwujących 1373 notki 1698895 odsłon
GPS, 26 maja 2018 r.

Nie mieszać ciał!!!

576 10 1 A A A

       Niektórzy zastanawiają się czy wyrazić zgodę na oddanie swoich narządów do przeszczepu. Altruista się zgadza, a egoista nie. Ale obaj nie potrafią wytłumaczyć dlaczego. Tak czują. Pierwszy chce pomagać innym, drugi swojego nie odda i basta!

Informatyczne życie po śmierci <- poprzednia część

       Spróbuję pomóc obu stronom przedstawiając racjonalne uzasadnienie. To pozwala wgryźć się w problem i uświadomić sobie, dlaczego coś warto deklarować. Lepiej działać świadomie, niż emocjonalnie.

       Uważam, że nie należy zgadzać się na wykorzystanie swoich organów. Trudno - być może przez to ucierpi transplantologia. Powiem więcej: nie należy deklarować, że się chce być skremowanym po śmierci! 

       Duża część naszej dzisiejszej wiedzy archeologicznej wynika z tego, że w niektórych kulturach pochówek polegał na zakopywaniu, a nie na paleniu. Najwięcej wiemy o kulturach, które potrafiły skutecznie balsamować! 

       Ja uważam, że jeśli uda się za tysiąc lat w pełni odtworzyć z moich szczątków moje DNA i uda się odtworzyć mój sposób myślenia z moich notek blogowych, to da się w pewnym stopniu odtworzyć mnie samego. Dzięki temu jestem nieśmiertelny! Już dziś! 

       Jak mi przeszczepią jakiś organ, a on się jakoś zabalsamuje w moich zwłokach, to mogą potem z niego pobrać DNA. I mnie źle odtworzą! Nie tego co trzeba! Wsadzą moje notki w mózg innego klona niż ja - powstanie jakaś hybryda, która nie będzie miała ze mną nic wspólnego! 

       Ja jestem oczywiście kimś innym niż moje DNA, jestem od tego biologicznego tworu niezależny, wyzwoliłem się z niego. Ale by mnie odtworzyć, by zacząć od początku, to to DNA jest potrzebne, bo ja od tego też zaczynałem. 

       Na początku byłem tylko zlepkiem komórek bez żadnej świadomości. Wyzwoliłem się z tych komórek dzięki ich rozwojowi. To dzięki nim potrafiłem się z nich wyzwolić. Nie wszystkie komórki są takie, że rozwijają świadomość potrafiącą żyć poza nimi. Niektóre są pułapką świadomości, więżą ją. Ludzkie komórki tak mają, że są różne. 

       Więc lepiej kodu tych komórek nie tracić, lepiej trzymać to wszystko w jednej, spójnej, integralnej całości. Lepiej nie mieszać ciał! 

       To znaczy mieszać można, ale przed zmieszaniem lepiej przyjmowane ciało porządnie zgrillować, a potem przetrawić kwasem. Ewentualnie mieszać płyny ustrojowe, ale w sposób naturalny - taki, że na skutek tego powstaje nowe DNA. 

Grzegorz GPS Świderski 

Pruski dryl edukacyjny <- poprzednia notka

następna notka -> Nachodźcy

Tagi: gps65

Opublikowano: 26.05.2018 08:15. Ostatnia aktualizacja: 04.07.2018 00:11.
Autor: GPS
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • No to weźmy taką informację prasową: "Według medyków, zmiana w jego zachowaniu nastąpiła...
  • @Styku  Tak to ciekawe! On miał do dyspozycji tylko stacje: TV4, Info Planszowy, TVP Polonia,...
  • @kormoran321  Jeśli chcemy dowiedzieć się prawdy składając ją ze strzępków informacji,...

Tematy w dziale Społeczeństwo