Ostra Publicystyka
O tym co w dzieje w Polsce i na świecie z grubej rury.Mówię prawdę bez cenzury.
1 obserwujący
47 notek
33k odsłony
197 odsłon

Co z tą Polską i Polakami?!

Wykop Skomentuj2

Witam

Wstęp.

    Kolejna długa przerwa od ostatniego wpisu dobiegła właśnie końca. Dlaczego tak długo trwała prócz okresu świątecznego postanowił mi nawalić dysk twardy w moim narzędziu pracy. Co paradoksalnie mam nadzieję na złe mi nie wyjdzie.

    Dzisiejszy temat będzie złożony bo wypowiem się w sprawie bezpodstawnych roszczeń żydowskich oraz reakcji, a właściwie jej braku przez obecny rząd oraz mentalności typowego polaka, buraka - cebulaka. Wybaczcie rodacy ale pora powiedzieć prawdę o naszej mentalności i nas samych.

    Na temat wysuwanych przez żydów urojeń finansowych zwanych dla zmylenia światowej opinii publicznej roszczeniami. Przyczyn obecnej sytuacji Polski jest wiele od postawy "polskiego" rządu podczas lutowej konferencji ws.Iranu.

Geneza obecnej sytuacji.

    Jaka jest przyczyna obecnego położenia Polski?

    Po pierwsze wytresowane społeczeństwo i jego "elita". O co mi chodzi? Ano o naszą mentalność Polaka - buraka - cebulaka. My nie szanujemy się wzajemnie. Zadam wam jedno zasadnicze pytanie: W jaki sposób Polak odnosi się do drugiego Polaka?! Nie jest tak że patrzymy na siebie spode łba? Bo np. Ja posiadam w kwestii x takie zdanie, a ktoś z drugiej strony napisze, powie mi taki sloganik: "Popieram PiS bo PiS popiera Polskę." I co wtedy jest sens jakiejkolwiek rozmowy z takim człowiekiem?! Moim zdaniem nie bo do takiego wyznawcy PiS czy też innej partii nie docierają żadne rozsądne argumenty. Polacy muszą zacząć się szanować i nauczyć się ze sobą mimo różnic w pewnych kwestiach rozmawiać otwarcie o problemach i wyzwaniach jakie przed naszą ojczyzną stoją, a przede wszystkim myśleć bo z tym mamy największy problem.

Ułomna,amatorska elita.

    Konsekwencją takiego stanu rzeczy jest obecna "elita" polityczna, która dba o własne interesy i żeruje na Polsce i Polakach.Nie wierzycie? Proszę mi odpowiedzieć na jedno pytanie: Jak zachowała się nasza dyplomacja kiedy USA chciała uchwalić i ostatecznie uchwaliła akt 447 JUST? Była jakaś interwencja Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy, Jarosława Kaczyńskiego, Waszczykowskiego czy Pana Czaputowicza?! A gdzie!!! Wszyscy zgodnie nabrali wody w usta.

    Czy ci politycy nie mają jaj?

    Ano jak widać nie. Taka jest moja opinia. Przykład? Pan minister Jacek Czaputowicz. Ten gość nie potrafi załatwić podstawowej dla kraju i narodu sprawy. Czyli zamknąć temat roszczeń raz na zawsze jednym zdaniem jak przystało na rasowego mężczyznę i polityka, męża stanu. Pan Czaputowicz nie potrafił się porządnie przygotować do tej konferencji o Iranie, na której sekretarz stanu Pan Mike Pompeo powiedział następujące słowa:

"I urge my Polish colleagues to move forward with comprehensive private property restitution legislation for those who lost their property during the Holocaust".

Co należy przetłumaczyć jako:

"I wzywam/namawiam moich polskich kolegów, aby poczynili postępy w zakresie kompleksowego ustawodawstwa dotyczącego restytucji mienia PRYWATNEGO dla osób, które utraciły nieruchomości w dobie Holocaustu."

    Słowa te potwierdził wysłannik Departamentu Stanu ds. antysemityzmu Pan Carr podczas nie dawnej wizyty w Warszawie. Uskarżając się jednocześnie iż antysemityzm narasta. Panie Carr a jak ma nie narastać skoro plemię żmijowe wraz z przemysłem holokaustu, który sobie samo stworzyło by odgrywać ofiarę będąc jednocześnie katem jakiego świat nie widział, wynosząc się ponad prawo międzynarodowe i wszelką moralne prawa!!! A potem jest zdziwko bo Żydzi mówią jak wszędzie nas nienawidzą. Drodzy Żydzi zadam wam jedno pytanie: W jaki sposób ma się was lubić skoro do innych nacji odnosicie się z pogardą i traktujecie jak ludzi trzeciej kategorii?! No proszę niech mi jakiś Żyd wytłumaczy jak. Bo ja nie wiem.

    Panie Carr mam dla was dobrą radę zróbcie porządek u siebie z przemysłem holokaustu i weźcie zróbcie porządek z waszym najważniejszym sojusznikiem Izraelem by tak na cały świat, a zwłaszcza na Polskę nie ujadał, a zobaczy Pan że problem tzw. "antysemityzmu" przestanie istnieć.

    Niech Ameryka pokaże że ma jaja i że nie jest zwykła, polityczną kurtyzaną na pasku Izraela!!! Wtedy może uwierzę w że sojusz polsko - amerykański nie jest tylko na papierze. Nie warty funta kłaków.

    Jak na to zareagował na to minister Czaputowicz? Ano moim zdaniem zareagował tak: Nic się nie stało. Niestety stało się i to Pan Pompeo zrobił podczas konferencji wielką kupę. Czyli mówiąc kolokwialnie nasrał nam na środku domu w dużym pokoju. Po pierwsze wypowiadając te słowa, a po drugie dając jako przykład dobrego polaka zbrodniarza stalinowskiego Franciszka Bleichmana. Co tylko pokazuje ignorancję tego pana.

    W mojej opinii Czaputowicz w ogóle nie był na nic przygotowany. Nie wykorzystał możliwości jakie posiadał jako minister spraw zagranicznych. Po pierwsze: Pan minister powinien był powiedzieć że: Spadkobiercy osób, które utraciły mienie w wyniku holokaustu mogą jak w każdym państwie prawa odzyskać mienie na drodze sądowej.Koniec tematu. Po drugie Pan Czaputowicz powinien znać ustawę 447 Just na wyrywki i po prostu twardo, po męsku Panu Pompeo powiedzieć Polska nie będzie płacić żadnych urojeń finansowych Izraela i współpracującego z nim przemysłu holokaustu. Po trzecie w tej sprawie jełop Pan Minister Jacek Czaputowicz nie wykorzystał prawa międzynarodowego i rzymskiego. Nie wykorzystał nic, zero!!! To jest według mnie największym skandalem tej konferencji, a na dodatek odbywała się ona ws. państwa, które jako jedno z dwóch nie uznało naszych rozbiorów i Polacy byli tam cenieni w przeciwieństwie do żmijowego, międzynarodowego, morderczego (mającego na rękach krew swoich pobratymców jak i naszą polską) plemienia izraelskiego. Takie jest moje zdanie na ten temat.

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka