z góry i pod górę
Piszę także na: http://przysposobienie.blogspot.com
31 obserwujących
830 notek
837k odsłon
288 odsłon

Ile warte są obietnice składane przez kandydatkę na Pierwszą Damę?

Wykop Skomentuj15

Żona jednego z kandydatów do urzędu Prezydenta RP pani Małgorzata Trzaskowska z zapałem włączyła się w kampanię swojego męża. I nawet zdążyła złożyć przedwyborczą obietnicę... Takie swoiste 200 Plus... Takie dwieście (200) złotych dodatku do emerytury dla kobiet za każde urodzone/wychowane (wybaczcie nie wiem do końca bo nie zostało sprecyzowane) dziecko.

Ile jest warta ta obietnica?

Ano moi państwo... Jakby na to nie patrzeć... Jest to obietnic zupełnie bez znaczenia...

Dlaczego?

A dlatego, że właściwie to nie ma czegoś takiego jak formalny urząd Pierwszej Damy. Pani Małgorzata Trzaskowska nie kandyduje formalnie w żadnych wyborach. A po wyborach, nawet jeśli jej mąż wygra, nie będzie oficjalnie piastować żadnej funkcji w państwie.

Tak więc pani Małgorzata Trzaskowska obiecywać może wszystko... Nawet 5000 Plus na psa lub kota... Nikt z tych obietnic rozliczać jej nie będzie.


Dlatego mam wielki szacunek dla pani Agaty Kornhauser - Duda za to, że zachowuje w tym wyścigu klasę i pustymi obietnicami nikogo nie mami.

Naprawdę podziwiam panią Agatę za styl i klasę jaki pokazała w czasie pięcioletniej kadencji swojego męża.

I w tej kampanii też jest dla mnie przykładem prawdziwej Damy.


Jakbym mógł to dodatkowy głos oddałbym na panią Agatę Kornhauser-Duda... Za klasę, styl i urok osobisty.Wykop Skomentuj15
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka