Ukraina zasługuje na EU!
Niedługo w Brukseli odbędzie się szczyt UE. Jest to szczególnie ważne dla Ukrainy, ponieważ może rozwiązać kwestię cywilizacyjną, światopoglądową: czy nasze państwo powinno być tam, gdzie zasługuje – w europejskiej rodzinie. Więcej - w mojej nowej notce.
1 obserwujący
8 notek
3252 odsłony
  256   0

Przekazałem 6 ciężarówek dla Sił Zbrojnych

Hryhoriy Kozlovskyy, prezes klubu piłkarskiego Rukh (Lwów)
Hryhoriy Kozlovskyy, prezes klubu piłkarskiego Rukh (Lwów)
Każdy Ukrainiec przyśpiesz nasze zwycięstwo, jak tylko może. Klub piłkarski „Ruch” przekazał lwowskim brygadom 6 ciężarówek wojskowych, koparkę, sieci i 20 radiostacji.

Nasz klub piłkarski nie odstaje od problemów, które istnieją w naszym kraju. Chętnie pomagamy naszej armii. Miło mi poinformować, że zakupiliśmy 6 nowych ciężarówek wojskowych z Włoch. Rozmawiałem z naszymi wojskowymi, są zadowoleni. Na samochodach umieszczamy logo klubu, ponieważ cieszymy się, że jesteśmy małą częścią tych wojowników, którzy są teraz na froncie.

Będzie bitwa i ta bitwa będzie dla nas zwycięska! Dziękuję tym ludziom, którzy teraz walczą o naszą niepodległość. To małe podziękowanie dla wielkich ludzi, dzięki którym możemy teraz w pełni żyć, robić swoje ulubione rzeczy i grać w piłkę nożną. Wiem, że wśród naszych wojowników jest wielu kibiców różnych klubów, którym zależy nie tylko na losie kraju, ale także na losie ukraińskiej piłki nożnej. Czekamy na wszystkich ze zwycięstwem! Niech powrócą żywi i zdrowi!

To nie pierwsza akcja charytatywna klubu piłkarskiego „Rukh”. Wcześniej z naszych środków na potrzeby Sił Zbrojnych wyremontowano 250 tabletów artyleryjskich, 2 wielofunkcyjne kompleksy szkoleniowe, 70 radiostacji, 50 generatorów, około 2000 trałowców, setki Bułgarów, laptopy i tablety, minivany, 15 samochodów osobowych.

Razem przyspieszamy zwycięstwo, jak tylko możemy! Chwała Ukrainie!


Zobacz galerię zdjęć:

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka