0 obserwujących
10 notek
296k odsłon
  32184   0

Magdalena Żuk - pytania i odpowiedzi - zestawienie faktów

Magdalena Żuk, 27 letnia mieszkanka Wrocławiawyjechała do Egiptu i zginęła tam w niewyjaśnionych do dziś okolicznościach. Tu pełen opis sprawy.

image


W internecie krąży mnóstwo niesprawdzonych, niepotwierdzonych informacji oraz wyssanych z palca plotek dlatego poniżej zamieszczam spis podstawowych informacji na temat tej sprawy w formie pytań i odpowiedzi. Mam nadzieję, że pomoże to uporządkować w jakiś sposób podstawowe informacje na ten temat.


# Kiedy Magda Żuk przyjechała do Egiptu?

Prawdopodobnie w środę czyli 26 kwietnia 2017 około 1 w nocy..

[Zobacz koniecznie 48 GODZIN KTÓRE ZABIŁY MAGDALENĘ ŻUK]


# Dlaczego pojechała sama skoro kupiła bilety tez dla swojego chłopaka?

Ponieważ jej chłopak Marcus nie miał ważnego paszportu. Magda kupiła bilety aby zrobić mu niespodziankę i kupując je nie wiedziała, że paszport Marcusa stracił ważność. 


Jeśli ciekawi Cię niniejszy artykuł możesz wynagrodzić autora dając lajka na facebooku a potem spokojnie czytać dalej. To nic nie kosztuje. Z góry dzięki :)# W jakim mieście był hotel w którym przebywała Magda w Marsa Alam czy Hurgada? 

Hotel był w mieście Marsa Alam. Natomiast w Hurgadzie był szpital do którego trafiła.


# Czy Magda kontaktowała się z rodziną po przyjeździe do Egiptu?

Kontakt od samego początku był utrudniony. Przychodziły tylko smsy o dziwnej, zagadkowej treści i dziwne zdjęcia. Na przykład zdjęcie kiedy Magda leży na korytarzu hotelowym. Albo smsy o treści "Ja jestem w pokoju. A wy gdzie jesteście? Chodźcie do mnie." Wiadomości były wysyłane z telefonu rezydenta a telefon Magdy milczał. 

W końcu zadzwoniła do bliskich. W trakcie rozmowy z siostrą mówiła bardzo nieskładnie i powiedziała, że ktoś chyba dosypał jej do drinka.


# Czy Magda chorowała na choroby psychiczne?

Nie. Magda NIGDY nie chorowała na żadne psychiczne choroby. Wszelkie informacje na ten temat to PLOTKI i KŁAMSTWA.


# Skąd jej dziwne zachowanie w trakcie rozmowy z siostrą i chłopakiem?

Mówiła nieskładnie ponieważ była otumaniona narkotykami. Ktoś podał jej narkotyki bez jej wiedzy. Zachowanie takie nazywa się SPLĄTANIEM i występuje u ludzi odurzonych narkotykami. Dodatkowo była potwornie wystraszona bo chyba wiedziała że ktoś chce zrobić jej krzywdę. 


# Dlaczego rodzina nie reagowała?

Rodzina Magdy REAGOWAŁA od samego początku. Jak tylko zorientowali się że coś jest nie tak INTERWENIOWALI w biurze podróży i ambasadzie. Wytypowali też kolegę Magdy i Marcusa, który pojechał do Egiptu szukać dziewczyny. 


# Dlaczego nie skrócono pobytu w Egipcie?

Pobyt w Egipcie skrócono na wniosek rodziny Magdy. Kiedy tylko rodzina dowiedziała się że coś jest nie tak, zażądała od organizatora wycieczki skrócenia pobytu i przywiezienia Magdy do Polski.


Dlaczego zatem Magda nie wróciła do Polski wcześniej? 

Organizator skrócił pobyt Magdy na wniosek rodziny. Magdę wymeldowano z hotelu w piątek a rezydent odwiózł ją na lotnisko. Niestety Magda ze względu na swój stan nie została wpuszczona na pokład samolotu (Magda była otumaniona i załoga samolotu mogła pomyśleć że jest pijana).


# Kiedy odbyła się video rozmowa Magdy z jej chłopakiem Marcusem.

Rozmowa ta odbyła się piątek w czasie po tym kiedy nie została wpuszczona na pokład samolotu i przed tym kiedy obsługa hotelu znalazła ją nieprzytomną w pokoju hotelowym. 


# Dlaczego Marcus był taki opanowany podczas rozmowy video?

Marcus już wcześniej wiedział, że coś złego dzieje się w Egipcie. Magda dzień wcześniej dzwoniła do swojej siostry i mówiła, że ktoś podał jej narkotyki. Marcus starał się zachować spokój po to aby uzyskać od Magdy jakieś informacje co się tam stało. Nagrywał rozmowę bo był przygotowany na ewentualny telefon od swojej dziewczyny. 


# Kiedy Magda trafiła do szpitala?

Magda do szpitala trafiła w piątek. Wiadomo tyle, że jakieś czas po video rozmowie ze swoim chłopakiem znaleziono ją nieprzytomną w pokoju hotelowym. Wówczas przewieziono ją do szpitala.


# Czy w szpitalu Magda zachowywała się dziwnie?

Tak. Siostra Magdy mówiła, że wie o dziwnym zachowaniu Magdy w czasie przed i w trakcie przewożenia do szpitala i w samym szpitalu. Dziwne zachowanie Magdy wynikało z tego, że ktoś podał jej narkotyki, była otumaniona a do tego bardzo wystraszona. Bała się, że ktoś chce jej zrobić krzywdę. Była świadoma, że dzieje się coś złego a jednocześnie trudno jej było ocenić sytuację bo ktoś podawał jej narkotyki.


# Dlaczego Magda wyskoczyła przez okno?

Wiadomo, że obrażeń doznała wyskakując przez okno. Było to okno szpitala do którego została przewieziona zaraz po video rozmowie ze swoim chłopakiem. 

Kiedy obsługa hotelu znalazła Magdę nieprzytomną w pokoju niezwłocznie przewieźli ją do miejscowego szpitala. W szpitalu wywiązała się jakaś nerwowa sytuacja, której przebiegu wciąż nie ustalono. W następstwie tych nie do końca ustalonych wydarzeń Magdalena Żuk wyskoczyła przez okno i wtedy doznała rozległych obrażeń całego ciała. 

Po tym jak wyskoczyła przez okno i doznała obrażeń przewieziono ją do drugiego, większego szpitala w Hurgadzie. Magdalena Żuk wciąż żyła. W trakcie pobytu w tym drugim szpitalu zapadła decyzja o tym by przewieźć ją do Polski aby kontynuować leczenie. Niestety zanim to się stało dziewczyna zmarła.

Dlaczego wyskoczyła przez okno? Prawdopodobne mogła być wystraszona i zdezorientowana. Mogła uznać pobyt w szpitalu za zagrożenie, że lekarze chcą jej zrobić krzywdę. Może bała się że padnie ofiarą lekarzy typu handel organami itp.


# Czy szpital w którym była jest nowoczesny i godny zaufania?

Według relacji kolegi Marcusa, który pojechał do Egiptu szukać Magdy szpital w którym przebywała dziewczyna jest w bardzo złym stanie i panują w nim spartańskie warunki.


Przeczytaj opis wydarzeń dotyczących Magdaleny ŻukLubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo