99 obserwujących
708 notek
632k odsłony
957 odsłon

Milczałem długo ale to ja jestem ofiarą Beaty Szydło. Oddajcie mi Seicento !

Wykop Skomentuj12

A to było tak:

Jechałem sobie spokojnie, jak zawsze. W pewnym momencie zobaczyłem migające niebieskie i syren ryk. Jak już byli za mną ze sto metrów to odbiłem na pobocze. Gnali jak by o życie chodziło. Jak już przejechali to dałem migacza i odbiłem z powrotem. Wtedy jakiś kretyn jadący za tymi na sygnale przywalił w mój bok. Następnie zjechał z dużą prędkością  na przeciwległy pas ruchu i przywalił w drzewo.

Przywalił mocno. Kretyn ten miał nogi połamane, uraz czaszki, obrażenia wewnętrzne . Jego żona siędząca na tylnym siedzeniu wyszła z wypadku prawie bez szwanku. Dziecko które wiezli do szpitala nie przeżyło ....

Tak.

To nie jest tekst o Beacie Szydło. To nie jest tekst bohaterskim kierowcy Seicento  (nigdy takiego samochodu nie posiadałem)

To jest tekst o bohaterskich policjantach "ratujących życie " ...

Dwa dni temu po raz kolejny zobaczyłem filmik o "bohaterskich" policjantach" torujących drogę do szpitala dla kierowcy wiozącego osobę potrzebującą pomocy..

Tak, to jest tekst dla pań policjantek i panów policjantów bohatersko narażających życie osób przez nich konwojowanych na sygnale.

Nie wiem co pisać dalej...

Może sugestia by przesadzić z prywatnego samochodu rodziców z umierającym dzieckiem do samochodu policyjnego ...

I żeby jeden z policjantów usiadł z tyłu, przy dziecku potrzebującym pierwszej pomocy ? Policjanci są szkoleni w udzielaniu pierwszej pomocy ....?

Grzegorz Jarzębski.

POZDRAWIAM SERDECZNIE !!!!  ironiczny anglosas


Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo