16 obserwujących
185 notek
179k odsłon
  401   5

Pandemia, 5G i nowotwory

Jack Mac Lase
Jack Mac Lase

Ciekawe rzeczy dzieją się u nas w Polsce, a może i na świecie. W zeszłym roku wybuchła pandemia morderczego wirusa. Na wiosnę wprowadzono lockdown. Nawet do lasu nie wolno było wchodzić, a mimo to firmy stawiające stacje bazowe sieci 5 G pracowały pełną parą, jakby dla jakiejś lepszej sprawy. Oczywiście były takie tam protesty przeciw 5 G, chciano ścinać maszty i niszczyć stacje bazowe, ale jak to zwykle bywa, wszystko rozeszło się po kościach. Pojawiały się artykuły o związku promieniowania mikrofalowego z nowotworami (4 G - LTE), o hipotetycznym wpływie 5 G na wzrost zachorowań na nowotwory. Ale takie rzeczy pisali i czytali tylko płaskoziemcy i foliarze. Nie chwaląc się sam takie posty pisałem. Ale jak widać dzięki pandemii sprawa 5 G ucichła, a budowa infrastruktury i uruchamianie sieci szło zgodnie z planem. Minął ponad rok od zamieszania związanego z 5 G, sieć 5 G hula i co możemy wyczytać w mainstreamowych mass mediach takich np. TVN? :

"Sytuacja w onkologii jest krytyczna. Mamy do czynienia z nieprawdopodobnie dużą falą rozpoznań raka - alarmowali w czwartek lekarze z krakowskiego Szpitala Uniwersyteckiego.

W ostatnich tygodniach liczba nowych chorych w Szpitalu Uniwersyteckim konsultowanych do natychmiastowego wdrożenia chemioterapii przed operacją wzrosła trzy-, czterokrotnie. - To niewyobrażalne. To tak, jakbyśmy mogli co dwa, trzy tygodnie obłożyć oddział tylko nowymi pacjentami - powiedział onkolog."

Oczywiście wytłumaczenie jest takie, że w zeszłym roku z powodu pandemii zdiagnozowano mniej nowotworów, co nie zmienia faktu, że teraz jest, według lekarzy, zatrważająco dużo zaawansowanych nowotworów (TVN jak wyżej):

"Jak poinformował, w zeszłym roku rozpoznano 20 procent mniej nowotworów, ale nie dlatego, że ich nie było, a dlatego, że nie były diagnozowane. - Teraz pojawia się nieprawdopodobnie duża fala nowych rozpoznań - zaalarmował."

Może błędnie kojarzę fakty, ale mamy działającą sieć 5 G i mamy znaczący wzrost zachorowań na nowotwory, co by mogło sugerować, że spiskowe teorie sprzed roku czy dwóch stały się faktem.

Może błędnie kojarzę fakty, ale mamy działającą sieć 5 G i mamy znaczący wzrost zachorowań na nowotwory, co by mogło sugerować, że spiskowe teorie sprzed roku czy dwóch stały się faktem.

Jeszcze dobrze by było sprawdzić ile z osób ze świeżo rozpoznanym nowotworem zaszczepiło się przeciw covid-19. Bo może jest jakieś powiązanie między promieniowaniem 5 G, szczepionką i wystąpieniem nowotworu. 

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości