16 obserwujących
185 notek
181k odsłon
  1129   5

Czarne smugi chemiczne - nowość na niebie

Jack Mac Lase
Jack Mac Lase
Niedawno na niebie pojawiły się czarne smugi. Niektórzy blogerzy już o tym wspominali. Kilka dni temu znajomy przekazał mi filmy z nagranymi pojazdami rozpylającymi czarne smugi na niebie

Do tej pory znaliśmy białe smugi chemiczne tzw. chemtrails. Wikipedia tak o nich nas informuje:

"Smugi chemiczne, chemtrails (pol. „chemiczne ślady”; termin chemtrails jest skrótem od chemical trails i grą słów na contrails[a]) – teoria spiskowa zakładająca, że smuga kondensacyjna powstająca za lecącym samolotem jest – zawsze bądź tylko w niektórych przypadkach – wytworem mającym utajony cel, wywoływany dystrybucją na wielkich obszarach dużych ilości substancji, które mogą być szkodliwe dla organizmów żywych. Środowiska naukowe i rządowe zaprzeczają tej tezie i jest ona uznawana za teorię spiskową

Teoria dotycząca smug chemicznych nie jest teorią kompletną i spójną. W zależności od środowiska osób postulujących istnienie chemtrails podawane są całkiem różne motywy i metody ich tworzenia, m.in.:

rozpylanie nieznanych substancji przez duże odrzutowce wojskowe na dużej wysokości

sterowanie pogodą na masową skalę przez rządy państw

walka naukowców ze zmianami klimatu, co może powodować zatruwanie ludności

potężne tajne stowarzyszenia rozpylają chemikalia mające uczynić społeczeństwa uległymi i łatwymi do kontrolowania

rozpylanie substancji w celu kontroli populacji lub manipulacji psychologicznych[7]

testy nowych broni

Smugi chemiczne mają powodować problemy zdrowotne i choroby układu oddechowego. Jako zleceniodawcę ww. akcji wskazuje się czasem tzw. rząd światowy.

Rzekomo rozpylane substancje to np.

aluminium – ma zatruwać szyszynkę poprzez oblepianie jej i tworzenie żółtej otoczki oraz zatykanie jej kanałów;

tytan;

wirusy;

bakterie;

grzyby – Candida lub drożdżaki;

poliwęglany."

Tyle Wikipedia na temat smug chemicznych. Ale ta sama Wikipedia wspomina o "zasiewaniu chmur", zasiewaniu oceanów" i generalnie o geoinżynierii. Schematyczny proces zasiewania chmur pokazuje rysunek poniżej zaczerpniety z portalu businessinsider.com.pl.imageO chemtrailsach nad Krakowem pisałem parę lat temu na moim blogu cytując też innych, bo sam nie mam możliwości prowadzenia takich badań:

"„Istnieje badanie naukowe (jego wyniki potwierdzono, a samo badanie rozszerzono o kolejne aspekty), które wykazało, że nad ludzkością rozpylany jest toksyczny popiół lotny:

Porównano stosunki wagowe glinu do baru (Al/Ba) w wodzie deszczowej i odcieku z węglowego popiołu lotnego – okazało się, że wynosiły one niemalże tyle samo. Podobnie rzecz się miała ze stosunkiem wagowym strontu do baru (Sr/Ba) w deszczówce i w odcieku.”

Czyli ktoś wykombinował sobie, że zamiast płacić ciężkie pieniądze za magazynowanie popiołu, to będzie go rozpylał w powietrzu w szczytnym celu ochrony ludzkości przed złowrogim globalnym ociepleniem."

Tak było parę lat temu. Teraz badania nad smugami chemicznymi poszły do przodu. Zobaczmy co tam mamy w artykule dr Jamesa Marvina Herndona z roku 2016, który ukazał się, a następnie został wycofany ze względu na niepoprawność polityczną, we Frontiers in Public Health, czasopisma z impact factorem dla czasopism 3,018 za lata 2021 - 2022:

"Metody: Zastosowano trzy metody: (1) porównanie ośmiu pierwiastków analizowanych w próbkach wody deszczowej, uważanych za wypłukane z popiołów lotnych węgla w aerozolu, z odpowiednim laboratoryjnym odciekiem popiołu lotnego węgla; (2) porównanie 14 pierwiastków analizowanych w pyłach filtra powietrza z odpowiadającymi im pierwiastkami w popiołach lotnych węgla; oraz (3) porównanie 23 pierwiastków analizowanych w siatce włóknistej znalezionej po stopieniu śniegu z odpowiednimi pierwiastkami w popiołach lotnych węgla."

"Przeanalizowano proporcje pierwiastków pyłu zebranego na czterech wysokowydajnych filtrach powietrza pokazane w celu porównania z zakresem odpowiednich współczynników pierwiastków i średnimi wartościami dla 23 niewymytych europejskich próbek popiołu lotnego węgla kamiennego (48) i zakresów współczynnika pierwiastków 12 amerykańskich próbek popiołu lotnego węgla (55). Pokazano również 11 z 22 proporcji pierwiastków włóknistych oczek (z fotografii poniżej wykresu); pozostałe 11 współczynników pierwiastków pokazano na rysunku 7."

Poniżej przedstawione są wykresy i obrazy z powyższego artykułu.imageNa fotografii widać włóknistą siatkę obserwowaną na trawie, gdy śnieg stopił się, pokazując jej początkową "lepką" naturę.imageKolejny wykres przedstawia dane dla pozostałych 11 z 22 analizowanych proporcji pierwiastków zawartych we włóknistej siatce znalezionej po stopieniu śniegu (zdjęcia powyżej) pokazanych dla porównania z zakresem odpowiednich współczynników pierwiastków i średnimi wartościami dla 23 niewypłukiwanych próbek popiołu lotnego węgla europejskiego i zakresami proporcji pierwiastków 12 próbek popiołów lotnych węgla amerykańskiego.imageMamy takie ładne rysunki i co z tego?

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości