Blog
Janke Post
Igor Janke
Igor Janke były dziennikarz
312 obserwujących 885 notek 3814395 odsłon
Igor Janke, 10 maja 2008 r.

Witam Maturzystów!

689 61 0 A A A

Drodzy Maturzyści,  

Zauważyłem, że w ostatnich dniach pojawiło się tu sporo blogów założonych przez Was. Załoga Salonu24 wita Was  bardzo serdecznie. Cieszę się bardzo, że tu jesteście. Mam pewne podejrzenia, jak do nas trafiliście...

 

Po pierwsze muszę Was przeprosić, że byłem powodem Waszej męki na egzaminie. Daję najświętsze słowo honoru, że nie miałem z tym nic wspólnego! Nikt mnie nie zapytał ani się ze mną nie konsultował.

 

Nie jestem jednak na tyle obłudny, aby nie przyznać, że to nie było dla mnie miłe. Było nawet bardzo miłe. Próżność moja została należycie połechtana. Niemniej doradzam raczej czytanie klasyków, niż gazet. Czytajcie ich i błagam – nie w streszczeniach!

 

Tak czy owak najbardziej ucieszyło mnie to, że pół miliona młodych ludzi dowiedziało się o naszym Salonie. Jak się okazało, sporo z nich postanowiło tu zajrzeć, z czego wyciągam wniosek bezczelnie nieskromny, że mój tekst nie zniechęcił Was dostatecznie.

 

Przy okazji dziękuję za wszystkie gratulacje, które dostałem na od starych Salonowiczów i tych nowych, którzy musieli się męczyć, zastępować przymiotnik sążnisty wyrażeniem synonimicznym i zastanawiać się jakiej przyjemności nie są w stanie dziennikarzowi zastąpić blogi. Monice i Weronice wyjaśniam przy okazji, że w sprawie stosowania gradacji mam pełną niejasność, zwłaszcza w drugim akapicie, a sprawę neosemantyzmów jeszcze rozważam.

No to jak matura zdana, to zabierajcie się do roboty. Blogi pisać proszę:)

Opublikowano: 10.05.2008 10:48.
Autor: Igor Janke
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

prezes niezależnego think tanku Instytut Wolności, www.instytutwolnosci.pl, partner w firmie doradczej Bridge

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • Dzięki za ten tekst. Bardzo boli mnie, kiedy wielu moich kolegów czy ludzi o zbliżonych...
  • Droga Janko, bardzo mi przykro z powodu tych komentarzy. To podłe, ale nie warto tym się...
  • @INTAQ Na naszych zasadach - jesli coś będzie nie tak - będzie reagować. Na żadne...

Tematy w dziale Społeczeństwo