312 obserwujących
885 notek
3817k odsłon
9241 odsłon

Odpowiadam na protest

Wykop Skomentuj487

Dziękuję bardzo za uwagi i zaangażowanie protestujących. Rozumiem powody, proszę tylko, by nie zasypywać prawej paska z ostatnimi notkami takimi samymi postami, bo wtedy musimy traktować to jako spam i ukrywać.

Odpowiadam na postulaty.

1.      Zaprzestania promowania na Stronie Głównej słabych tekstów i miernych autorów.

Staramy się od sześciu lat robić Salon24 najlepiej jak potrafimy. Czasem popełniamy błędy, na pewno tak. Od sześciu lat co jakiś czas ktoś nam zarzuca, że poziom się obniża, że promujemy złych autorów. Powtarzam – nie twierdzę, ze nie popełniamy błędów. Publikując kilkaset notek dziennie, nie sposób ich nie popełniać. Problem polega na tym, że każdy z nas ocenia rzeczywistość inaczej. Jeden ceni autora X, inny Y. Czytam ciągle, że jesteśmy portalem, gdzie mocno promujemy prawicowych autorów. Część prawicowców zarzuca nam, że dopuszczamy za bardzo lewicowców, platformersów itp. Tak jest od początku i podejrzewam, że tak będzie dalej.  Chcemy tworzyć miejsce poważnej dyskusji. Chcemy być portalem o umiarkowanym konserwatywno-liberalnym (nie partyjnym) charakterze, w którym jest miejsce dla ludzi o różnych poglądach, który dopuszcza różne punkty widzenia. Nie chcemy, by było to miejsce personalnych połajanek, dlatego notki, które przekraczają normy przez nas wyznaczane ukrywamy. Ale będę wdzięczny za wskazówki, jakich tekstów Waszym zdaniem jest za mało a jakich za dużo.

 

2.     Informowania Użytkowników o przyczynach ukrycia/zlikwidowania konta

          PRZED jego ukryciem/zlikwidowaniem. Zgoda. Staramy się to robić, ale nie zawsze dajemy radę. Ukrywamy bardzo wiele trolli, którzy wchodzą w tasiemcowe dyskusje, spamują nas i nie mamy sił, by na wszystkie takie maile odpowiadać.

 

2.      Amnestii dla "ukrytych" Użytkowników.

Na to niestety nie możemy sie zgodzić, bo byłoby to sprzeczne z tym, co napisałem wcześniej. Nie jest tak, ze w Salonie24 można wszystko. Nie, nie można wszystkiego. Chcemy poważnej rozmowy a nie podwórkowej nawalanki.

 

3.      Oficjalnej odpowiedzi Właścicieli Salonu 24 na nasz protest. 

Właśnie to uczyniłem.

Z wyrazami szacunku

Wykop Skomentuj487
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale