5 obserwujących
630 notek
153k odsłony
133 odsłony

Więzienia otwarte dla opozycji.

Wykop Skomentuj2

Kto pierwszy jest na liście szeregowego prezesa Kaczyńskiego ulokowania w więzieniu? Lista jest na pewno długa i obszerna. Kandydaci z każdej dziedziny czy to z polityki czy też poza nawiasem owego życia, już mogą szykować szczoteczki do zębów. Na pewno Tusk i jak pokazało życie, Giertych za chwilę posiedzi sobie na koszt podatnika. O ile w przypadku mecenasa, sam się w jakiś sposób tam, na własne żądanie znajdzie, nie płacąc kary nałożonej przez pseudo sąd. to Tusk już zostanie zawleczony przed oblicze pisowskiego sądu. Wyrok wiadomo jaki, ciężkie lata więzienia, ustalone na Nowogrodzkiej, wyartykułowane przez pseudo sędziów, tych dla których klęczenie u boku Ziobry to plan na swoje życie.

PiS zniszczył sądy, bo jest to bardziej opłacalne i mniej kosztowna operacja, niż np wykupienie mediów nie będących pod kontrolą reżimu PiS. Były przecież plany wykupu takiego czy innego tytułu, ale albo nie było zgody, albo cena była za wysoka. Poszli więc na skróty i poprzez sądy doprowadzą już nie do przejęcia, ale zniszczenia. Spolegliwi i dyspozycyjni sędziowie wydadzą taki czy inne zakazy lub wyroki zaprzestania działalności. Proste i skuteczne rozwiązanie.

Kaczyńskiemu jest tak naprawdę obojętne jaki stan gospodarki, kto i co komu dać, jakie są nastroję ekonomiczne. On ma od tego swoich ludzi, którzy bardziej niż on są zdeterminowani, żeby ich rządy trwały wiecznie. Dlatego zrobią wszystko, aby utrzymać taki stan rzeczy. Kaczyński chcę tylko jednego i do tego potrzebni mu są sędziowie dyspozycyjni. On chcę zemścić się na tych wszystkich, przez których został w ten czy inny sposób upokorzony. Dodatkowo jego zemsta ma sięgnąć ludzi, którym tak bardzo pewnych rzeczy zazdrościł i zazdrości. On chcę zrobić coś co pozwoli mu na bycie tym jedynym w historii, czy to w przeszłości czy obecnej. Oczywiście nie pozwoli zapomnieć,jaki on będzie jeszcze ważniejszy w przyszłości.

Kaczyński chce tylko zemsty. Chce, żeby skazać i upokorzyć swoich wrogów, tym wroga numer jeden, czyli Tuska. Nie ważne jest jak głosi wszem i wobec, że to mu brata zamordował, chodzi o to, że na pewnym etapie jego życia stanął ktoś, przez którego przegrał kilka wyborów. Dodatkowo został jako Polak prezydentem Europy. Takim świeckim papieżem wspólnoty europejskiej. Taka zniewaga nie może nie być ukarana. To chęć wendety zmusiła Ziobrę do dewastacji i zniszczenia prawa w Polsce. Zadanie wykonał i dalej będzie prowadził destrukcję prawą. Zemsta musi mieć odpowiednie narzędzia i prezes szeregowy dostał takowy prezent.

Oprócz zemsty Kaczyńskiego, przeróżni jego funkcjonariusze mają tak samo swoich wrogów, przeciwników lub po prostu afery, które trzeba jakoś zamieść pod dywan. Do tego też są potrzebni dyspozycyjni sędziowie. Nie może przecież władzy spaść włos z głowy, tylko dla tego, że jednemu czy drugiemu podobały się np rzeczy z Caritasu. Tak samo jak zniknięcie kasy ze służb lub ochrona wież Kaczyńskiego. Do tego są potrzebne pisowskie sądy.

Więzienia czekają na ludzi niewygodnych dla PiS. Czekają sędziowie, którzy muszą teraz pokazać, że są lojalni i poddani władzy. Taki test za chwilę nastąpi. Wygrana Dudy jest tak niepewna, że musza jakoś kwestie w inny sposób załatwić. To nic, że będzie to topornie załatwione, ale kto by się tym przejmował. Na pewno nie Kaczyński i jego funkcjonariusze, tym bardziej ich suweren. Inni pokrzyczą, pochodzą po ulicach i na tym się to wszystko zakończy. Tym bardziej, że Polexit już zaistniał, więc Unia pisowców nie obchodzi. Dzisiaj ludzie z bezpośredniej orbity zainteresowania PiS, jutro zwykły obywatel, może poczuć smak więziennego chleba. A za co? Jak za Stalina, za żart, kawał lub po prostu za krzywy chód po chodniku. 

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka