6 obserwujących
706 notek
167k odsłon
145 odsłon

Budka,zamilcz.

Wykop Skomentuj2

Klasa polityka objawia się tym, jak potrafi się zachować względem swojego politycznego rywala. Dodatkowo, gdy chodzi o polityka z tej samej formacji. Takim, pozbawionym klasy i to nie tylko politycznej, jest Budka z PO. Przykład skrajnej głupoty i sabotażu. Beznadziejne polityczne zachowanie jak również brak kultury osobistej.

Atakując Schetynie, dodatkowo w mediach, Budka zachował się po prostu jak prostak, który świadomie lub nie, szkodzi swojej partii. Skrajna głupotą czy jednak sabotaż? Myślę że zrobił to w sposób świadomy, z pełnym zrozumieniem i konsekwencjami, które mogą wynikać z tego politycznego ataku. 

Chociaż Schetyna nie jest z mojej bajki, to odpowiadając atakującemu Budce, pokazał klasę i odpowiedzialność. Budka dostał po łapach i teraz od niego zależy, czy zrozumiał ową nauczkę, czy dalej będzie szkodził partii. Teraz dostał po łapach, ale za chwilę może dostać w twarz od elektoratu PO za szkodzenie wizerunkowi a skutkiem będzie spadek nie tylko w sondażach co bardziej najgorsze, przełoży się realnie w wyborach.

Budka od samego początku zachowywał się mało racjonalnie. Wszystkich brał z buta, jego moralizowanie, pokazało już na początku, że nie dorósł do bycia przewodniczącym partii. Jak widać, z biegiem czasu staję albo chcę być takim Kaczyńskim, który w sposób dyktatorski trzyma za twarz swoich kolegów partyjnych. Jest szkodnikiem i dewastuje to co jeszcze zostało z PO.

Widząc i słysząc Budkę, ma się wrażenie, że jest przesadnie za mądry i ma parcie na szkło. Jego kaznodziejska mowa powoduję,  że ma się wrażenie że pomylił się z powołaniem. Ciężko go słuchać i zrozumieć o co mu tak naprawdę chodzi. Ciekawe jest też to, jak i kto pozwolił mu zostać przewodniczącym Platformy. Lepszy już chyba był Schetyna. Póki będzie gdzieś w orbicie  wibrował Budka, ciężko będzie osiągnąć dobry wynik . Dla dobra wszystkich powinien nie tylko zamilknąć, ale przede wszystkim wyjechać na długi urlop. Najlepiej do jakiegoś zakonu.

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka