5 obserwujących
557 notek
141k odsłon
97 odsłon

Biało - czerwona nienawiść.

Wykop Skomentuj5

W katolickim kraju, który tym się szczyci, że jest dumnym krajem, nienawiść wylewa się z każdego miejsca i z każdej sytuacji. Szczególnie dotyczy tych wszystkich, którzy na co dzień mają na ustach boga i jego nauczanie. Nienawiść pomieszana z bogiem pokazuję, że tak naprawdę liczy to co się czuję a nie wyznaje. Religia z władzą ustanowiły nowe zasady i reguły, w których liczy się poczucie zaspokojenia własnych ambicji. Polska nienawiścią stoi. Biało-czerwona flaga naznaczona nienawiścią i szyderstwem. Pseudo patrioci szarpią ją na wszystkie strony, wycierając przy okazji swoje "twarze" z plugastw hejtu.

Polacy w tej nienawiści pogubili samych siebie. Trwają na pozycjach zakłamania i oczekują przyzwolenia na większe kłamstwa. Nie ma pozytywów, są same negowania rzeczywistości. Jest Polska na etapie śmierci swoich dumnych wartości. Każdy ciągnie biało-czerwoną flagę w swoją stronę, patrząc na swoje racje. Smutna jest dzisiejsza Polska. Smutny klimat i nadzieję na przyszłość. Nie ma wizji przyszłości, jest chwila, którą karzą Polsce żyć. Smutne jest przyszłości sens, gdy wokół tyle nienawiści. Gdzie się podziała duma Polaków, gdzie ich poczucie wolności i tolerancji? Gdzie odwaga jaka była za mrocznych czasów komunizmu, gdzie Polak był Polakiem, gdzie wolność i sprawiedliwość coś znaczyła, gdzie życie miało biało-czerwoną krew. 

Przygnębiająca jest dzisiejsza Polska, przykryta poszarpaną flagą wstydu. Przykra jest i pozbawiona dumy za którą walczyli i umierali nasi dziadkowie i ojcowie. Smutna jest Polska wykorzystywana i niesprawiedliwa z nie swojej winy. Polska upadła na kolana przez ludzi, którzy sens patriotyzmu wymyślili na swoje potrzeby. Za nic mają jej dobro, godność, wartości. Stworzyli nowy kraj, dla swoich potrzeb. Stworzyli pseudo ojczyznę, dla której porzucili polskość. Nie ma już wspólnej flagi, pod którą można się schronić. Nie ma biało-czerwonych barw ojczystych. Łopocą czarne, brunatne i partyjne. Polska prawa i sprawiedliwości zaliczyła upadek.

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo