8 obserwujących
796 notek
182k odsłony
710 odsłon

Władca za oceanu.

Wykop Skomentuj28

PiS rzucił Polaków na kolana przed Trumpem. Amerykanie w geście przyjacielskich relacji, uzgodniły, a raczej wymusiły od pisowskich funkcjonariuszy, że ich firmy nie będą płacić dodatkowych podatków. Firmy o olbrzymich dochodach chcą zarobić dodatkowe pieniądze kosztem polskiego podatnika. Nie robiąc reklamy o jakie firmy chodzi, bo po co  reklamować coś co unika i ma przywileje podatkowe. Każdy praktycznie korzysta czy to z wyszukiwarki, czy jest obecny na jakimś społecznościowym portalu, albo dzwoni z telefonu firmy amerykańskiej. I ci właśnie magnaci i władcy naszego życia, teraz uzyskają przywileje, które polskim firmą się nie śnią. 

PiS sam będąc na kolanach z Dudą na czele, teraz zmusił wszystkich Polaków, żebyśmy  w pokorze przyklaskiwali  wykorzystywaniu a raczej okradaniu z podatków, które gdzie indziej płacą, aż miło i bez żadnych kompromisów. Polska została zmuszona i to w sposób podły do potraktowania specjalnego amerykańskich bogaczy. W  ten wyjątkowy sposób Kaczyński się upokorzył i ośmieszył. Przecież to on musiał wydać taką a nie inną decyzję, korzystną dla jankesów.  Kierując z tylnego siedzenia, zaakceptował sytuację, że Trump zaśmiał się Polakom w twarz. I to w imię przyjacielskich relacji z jednej strony, od tyłu wbił nóż obłudy o kpiny. 

Polska za obecnych rządów wykosztowała się Ameryce niewyobrażalnie dużo. Polski przewoznik lotniczy kupił i kupuje awaryjne samoloty, kupiliśmy jakiś sprzęt wojskowy, budujemy twierdze obronne imienia Trumpa, opłacamy pobyt żołnierzy za oceanu, chcemy zakupić odrzutowce wojskowe, obiecaliśmy kupować gaz przez ponad dekadę. Wydajemy a raczej karmimy amerykańców naszymi pieniędzmi. Jesteśmy już praktycznie od nich uzależnieni militarnie i energetycznie. Tylko, że oni nic bezinteresownie nam nie dali. Doją nas jak krowę i wykorzystują jak tylko mogą. Jesteśmy ich przyczółkiem w europie do zadań specjalnych, czyli jako partner do naśladowania. Naśladowania, czyli pokazania jaka powinna być relacja ameryki i europy.

Kaczyński zadecydował, że nie będzie dodatkowego podatku, który miał uderzyć w amerykańskie firmy. Jego decyzja jest sabotażem gospodarczym i niszczy coś co już było wpisane w budżet. Pokazuję też jego znajomość ekonomii i gospodarki. U niego wszystko wygląda jak u chłopa ze wsi, co wie tyle, że krowa daje mleko a koń stoi w stajni. No i że kot łapie myszy. Zostaliśmy po raz kolejny wydymani przez jankesów. Jak widać tak lubimy, raz na czerwono, raz na niebiesko. Tylko że tak naprawdę gówno to wszystkich obchodzi.

Wykop Skomentuj28
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka