5 obserwujących
564 notki
143k odsłony
945 odsłon

Karnawał Kaczyńskiego.

Wykop Skomentuj38

Zabawa polityczna trwa w najlepsze. PiS rozkręca swój karnawał polityki absurdu, afer i bezczelności. Nie ma zahamowań przed niczym i wszystko już jest teraz możliwe. Sam prezes swoich wypowiedział, że idzie już na całość nie ma takich rzeczy, które by się w jego mniemaniu nie zrealizowały. Zabawa Polską trwa w najlepsze.

Kaczyński rozkręca się coraz bardziej. Jego codzienne wystąpienia świadczą, że walka idzie już o być albo nie być nie tylko politycznie. Dotyczy to nie tylko jego, co bardziej całej opozycji. Cztery lata pokazały, że szamotanie się z opozycją było tylko strata czasu i nie potrzebnie zajmowało prezesowi uwagę. Przeszkadzanie opozycji denerwuje i irytuje Kaczyńskiego, więc postanowił totalnie zacząć tępić wszystkie przeszkody, które go denerwują.

PiS w swoich szaleństwach, zaprasza dom karnawału swojego suwerena. Będą atrakcje i niespodzianki. Wszystko dla spełnienia oczekiwań, będzie spełnione ale musi być to okupione zamordyzmem ukierunkowanym w odpowiednie osoby i grupy społeczne. Nie ma już żadnych możliwości na krok do tyłu, jest galop z fajerwerkami dobrego samopoczucia. Zaproszenie do karnawału dostali wybrańcy, reszta może się przyglądać czy to za chwilę przez kraty lub przez dziurę w płocie. Zabawa karnawałowa trwa w najlepsze. Maski obłudy, hipokryzji i chamstwa założone. Jedni i drudzy spragnieni dobrej zabawy liczą wzajemnie na siebie. Kaczyński razem ze swoimi żołnierzami oczekuję posłuszeństwa i efektów wyborczych, suweren liczy, że za owe oczekiwania dostanie godziwa zapłatę. Nie liczą się wszak z kosztami, ważny czas tu i teraz. Przyszłość do odległość nie zmierzona ich intelektem ani inteligencją. 

Czas przyspieszenia nastąpił. Życie pokazuję, że gdy się wstało z kolan łatwiej się jest zadowolonym człowiekiem. To nic, że inni zostali zmuszeni upaść na kolana przez totalną władze. Grunt , że wybrańcy się cieszą w ten karnawału czas. Śmieją się z działalności władzy, akceptują podnieceniem na wszystkie afery i skandale. Tańczą w rytm muzyki hipokryzji i obłudy. Suweren lubi się bawić. Jego satysfakcja, że o to nastał ten dzień na który właśnie czekali. Gdzieś mają wykluczonych na margines, bo to teraz ich czas.

Kaczyński bawi się Polską i Polakami. W tym chocholim tańcu do którego zaprosił wybranych nikt do nikogo nie ma pretensji. Nie liczy się gnębienie oszczerstwami ludzi, kłamstwa i obłuda, zakłamywanie rzeczywistości ani afery i skandale. Ma być zabawa do, której zaprasza prezes. Ma być spełnienie tego co ukrywane było przez lata. Jak imprezka to imprezka. Koszty nieważne, wręcz nieistotne. Szaleństwo trwa i trwać będzie, bo tego oczekuje prezes. Tylko kiedyś wszystko się skończy. W pierwszej kolejności skończą się swobody obywatelskie, pózniej pieniądze. Nastąpi po karnawałowy post. który nie będzie trwał krótko. Trwać będzie tak długo jak Kaczyński. I nawet po jego odejściu, ciemność będzie jeszcze długo się panoszyła. To karnawał, gdzie zabawa trwać będzie na kolanach. W odmętach bratobójczych oskarżeń i walk o przeżycie.


Wykop Skomentuj38
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka