7 obserwujących
801 notek
183k odsłony
390 odsłon

Problemy PiS z polskością.

Wykop Skomentuj12

PiS ma problem z Polakami. Tworzy grupy społeczne i obyczajowe, które są albo po myśli władzy, albo trzeba ich tępić. Wykluczenia z bycia obywatelami na równi z tymi, których Kaczyński akceptuje i popiera  za chwile doprowadzi do powstawania gett i specjalnych stref, gdzie nie będzie mogła Polak czy Polak swobodnie przebywać. Kaczyński wie, że co niektórzy Polacy są ksenofobami i każdy inaczej myślący czy wyglądający jest wrogiem i należy go eliminować z życia publicznego. Więc się cieszą, gdy prezes w swoim przekazie pokazuję urojone zagrożenia wynikające, jego zdaniem z takich czy innych orientacji czy myślących inaczej, niż Kaczyński.

Narracja obecnych przy władzy ludzi, pokazuję hipokryzje i obłudę. Pozbawiają polskości Polaków tylko dlatego, że mają inną odmienność seksualną. Brutalizują językiem wszystkich o innej narodowości. Obrażają wrogów politycznych, wmawiając że to nie Polacy. Wskazują zagrożenia dla rodzin i dzieci. Dziwne, że mówi o tym stary kawaler w dodatku bezdzietny. Hipokryzja sięgnęła PiS sięgnęła dna i zamiast rozwagi, kopia dalej, myśląc, że dokopią się do swojego racjonalizmu.

Pozbawienie przez Kaczyńskiego polskości pewnych grup społecznych i poszczególnych ludzi, obnaża słabość myślenia i empatii. Z jednej strony mówi o zboczeniach LGBT, nie widząc, że obok niego bezkarnie grasują pedofile kościelni. Jego ślepota jest też zadziwiająca, że mówiąc o zagrożeniach dla rodziny, sam przymyka oczy na brutalizacje swoich ludzi, którzy znęcają się nad rodzinami, zdradzają i oszukują stosując przemoc psychiczną i fizyczną. Gdy krzyczy o gejach jako zboczeńcach i toleruję, bo milczy w tym temacie, że o to mamy tęczową zarazę, jednocześnie akceptuję gejów w swojej partii. Kaczyński to hipokryta dla którego kościół to instytucja święta i pozbawiona według niego prawa do krytyki i dlatego w swoich opowiadaniach zakazuję wytykania błędów i karygodnych czynów, podnosząc dodatkowo temat o moralności, nie widzi, że jego wysocy funkcjonariusze żyją w grzechu i to najgorszym. Gdyby się przypatrzeć to odsetek rozwodów wśród katolików z totalnej władzy jest wysoki. I właśnie to jest hipokryzja i totalna obłuda.

Paliwo wyborczej w postaci pokazywania kto jest słusznym Polakiem a kto zdrajcą, będzie tak trwało długo do póki nie dojdzie do tragedii. Teraz pseudo patrioci i dobrzy chrześcijanie czyszczą ulicę ze wszystkiego co sobie w tych chorych głowach ubzdurali w dodatku otrzymując instrukcje od Kaczyńskiego i kościoła polskiego, że to wrogowie i trzeba z nimi walczyć. Teraz jest woda w użyciu, za chwilę może się pojawić pałka i nóż. Jest przecież pozwolenie, na razie na słowa, za chwilę, gdy wyczerpie się paliwo nienawiści słownej, dojdzie do przemocy i agresji. W ruch pójdą brunatne bojówki, które PiS tak pielęgnuje i ochrania przed sądem i prokuratorami. Ci brunatni bojownicy pisowscy, za chwilę staną się gwardią przyboczną i żołnierzami Kaczyńskiego. Wszystko jest w próbie testowej jakie granicę mogą przekroczyć. Cienka linia przekroczona zostanie, gdy wygrają następne wybory. Rozpocznie się wojna polskości z odmienną wizją Kaczyńskiego patriotyzmu. 

Kaczyński ma problem z polskością Polaków. Jego insynuacje i szukanie wrogów wśród ludzi poza suwerenem, zmusza do zastanowienia się, czy Polska według jego marzeń i oczekiwań, nie stanie się krajem gett i obozów przymusowego leczenia i nauki polskości według prezesa i kościoła. Nie będzie miejsca w sferze publicznej dla Polaków inaczej myślących, czujących.  Będzie Polska dla Polaków według Kaczyńskiego.

Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka