Portal pch24,pl, jak to medium prowadzone przez obłąkanych prawicowców i fanatycznych chrześcijan, nie zawodzi i tym razem, uznając rodziny małodzietne oraz bezdzietne małżeństwa za... niemiłe Bogu! Większej pychy chyba nie spotkałam, przynajmniej w tym roku.
Czyli już nie liczy się jakość, tylko ILOŚĆ. Żałosne. Ludzie nie są przecież trzodą, żeby się rozmnażać jak opętani.
A to, że bierze w tym udział prezydent Nawrocki, raczej nie dodaje powagi jego urzędowi.


Komentarze
Pokaż komentarze (73)