7 obserwujących
650 notek
217k odsłon
250 odsłon

Zabawa trwa, czas leci i ceny rosną

Wykop Skomentuj4

Kolejne zakazy i ograniczenia w związku z pandemią koronawirusa. Wychodzenie z domu ma być ograniczone do absolutnego minimum. https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-w-polsce-rzad-wprowadza-nowe-restrykcje-co-oznaczaja/b6rrhbv

 Spirytus z miodem rozbełtałem, ale cykliczna procedura odkażająca środek do dezynfekcji powoli wyczerpała. W ostatniej chwili zakupiłem więc drożdże i szukam receptury utrzymującego środek  w parametrach wysokiej skuteczności.

 Czy się uda, powiedzieć nie mogę, a nawet mogę nie zdążyć, bo wirus jest szybki i nie każdy potrafi szybkością wirusowi dorównać? Nie każdy to nie znaczy nikt. Nasz rząd jest szybki, kompetentny i są już pierwsze znaki zwycięstwa. Spada zanieczyszczenie powietrza a te pieprzone łąki, lasy i pola rozmaite przed nosicielami wirusa mocą rządowych pomysłów ochronę otrzymały. A na zachodzie Europy powstają ośrodki oporu.

 Wirusolog Wolfgang Wodarg wirusa tak zaczął obracać, że największe sławy włącznie z wynalazcą testu na wirusa problem mają. Bo niby wirus niebezpiecznym jest, a może nie jest. Aktualnie wszyscy politycy i rządzący mówią, że jest, a już następny wirusolog Hendrik Streeck mówi, że wirus jest, ale bawić z nim się można. Kto lubi rozpracowywać wirusa i dowiedzieć się, o czym mówią inni niech Wolfganga Wodarga i HendrikaStreecka w internecie szuka, ,,googlem" tłumaczy i logicznie myśli.

 Szczerze muszę powiedzieć, że mając wypaczony metabolizm, siłą niezwykłą i tajemniczą w ciągłym poszukiwaniu lekarstwa jestem. Papryka, którą do ulubionej potrawy używam, nagle z 3,45 euro za kilo na 4,45 euro skoczyła. To jest już skandal i pierwszy krok do rozpoczęcia walki z dostawcą papryki.

 Wiem, że mam przerąbane, bo Włosi chcą zamknąć stacje benzynowe na autostradach, a Holendrzy chcą w ich ślady iść i zamkną chyba wszystkie, więc papryka jeszcze mocniej skoczy, bo sama nie dojedzie, ale sytuację monitoruję. Na wszelki wypadek nocą pojechałem zatankować auto i ostrzegłem osoby mnie lubiące, że papryka podskoczyła. Czy paliwo podskoczy, jeszcze nie można powiedzieć, ale monitorować wypada?

Cena E5 24.03.2020 o godzinie 21:51 1,179 euro litr.      25.03.2020 o godzinie 6 1,259 do 1,359 za litr.


Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości