Gorące tematy:

7 obserwujących
690 notek
228k odsłon
322 odsłony

Echo widzi krew

Wykop Skomentuj5

Podsycana cynicznie przez prowadzących program temperatura polityczna tej knajackiej burdy rosła z minuty na minutę, by w końcu osiągnąć fazę szczytowania przypominającą okrutne walki psów zagryzających się na śmierć.
https://www.salon24.pl/u/salonowcy/1068912,czy-w-polsce-moze-znow-polac-sie-krew

Fraza

@echo24
Często wspomina pan o cieciach, którzy zatrzasnęli pańskiemu tacie drzwi przed nosem, a teraz pan otwiera tym gnojom i potomkom ciecia drzwi do burd i bandytyzmu. Jeszcze się pan jak panisko zabawia, ale jak na groby powstańców zaczną .... to będzie panicz chlipał. Za mało paniczom ciecie wpierdoliły i w łbach wam się poprzewracało.

echo24
8 sierpnia 2020, 18:32
@Fraza --- "Często wspomina pan o cieciach, którzy zatrzasnęli pańskiemu tacie drzwi przed nosem..." ... Nie pamiętam szczegółów, ale moja śp. Mama mi wszystko dokładnie opowiedziała jak to było i jakim człowiekiem był mój Tata. I dlatego mam pewność, że gdyby mój Ojciec Akowiec żył do dzisiaj to z pewnością poparłby protestującą młodzież. --- A teraz Pana okresowo zablokuję. Za co? Za hejt i ordynarne chamstwo jakim się Pan popisał w swoich komentarzu.

Taka jest młodzież wychowana przez echo24. Może już jutro wybiorą się na mogiły powstańców.
https://youtu.be/kIeNKpEoRWo


Studio Polska słynie z podejmowania kontrowersyjnych tematów. Do programu na żywo zaprasza się gości o zupełnie skrajnych poglądach. Przyczynia się to do wielu awantur między przedstawicielami lewicy a prawicy. Dziennikarze TVP oraz członek fundacji Pro Prawo do Życia próbowali przekonać, że to właśnie Margot zachowywała się agresywnie. https://wtv.pl/studio-polska-090820-mk-tvp

image

Program pod
https://vod.tvp.pl/video/studio-polska,08082020,49031996

https://www.fronda.pl/a/bezczelnosc-i-chamstwo-lewackich-aktywistow-opluto-dziennikarza-wideo,148518.html?fbclid=IwAR16miLGRIb7wkykqi9dKqb8YxfEW-rOcj0AH7gmgQe0e7XWcFjy2u8EoT8

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale