11 obserwujących
904 notki
288k odsłon
  211   2

Swinging po polsku

image

 Różne są pomysły jak z tą Unią sobie poradzić i cnoty nie stracić jednak wychodzi na to, że jesteśmy regularnie dymani i końca tej zabawy nie widać. 

 Krótko przewaliłem kilkanaście wyroków gwałcicieli i wylazło mi, że w każdej zabawie zespołowej twardym organem naszej ojczyzny jest niejaki Bogusław Majczyna, pełnomocnik MSZ w sprawach przed Trybunałem Sprawiedliwości UE.

Rządy upadały, poglądy zmieniały, a twardy członek naszego zespołu ciągle nas reprezentuje. 

 To nie jest przypadek losu, że ten sam członek pomimo braku sukcesów dalej drąży tak delikatną materię, jaką jest UE.  To ten popierdzielony los i ci, co los nasz w ręce odważyli się wziąć, zamiast przerwać jednym ruchem posuwistym działalność  B. Majczyny, dalej brną drogą, na której oprócz Majczyny i dymających nikogo nie spotkamy.  To, że rząd i grupa wpływowa chce ciała dawać, może nam zwisać, ale to, że wszyscy w tych obscenicznych wydarzeniach udział bierzemy, musi budzić nie tylko niepokój, ale i  zmusić do myślenia.

 Już najwyższy czas tak zabezpieczyć miejsce wrażliwe, by pieszczot spragnionym powiedzieć, żeby pukali się między sobą, bo nie po to się weszło do grupy, by być dymanym i jeszcze za to płacić.  

https://tvn24.pl/polska/wniosek-o-wylaczenie-z-postepowania-prezesa-tsue-koena-lenaertsa-ra919808-2306547

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale