15 obserwujących
1077 notek
335k odsłon
  349   1

O każdą dawkę za daleko

image

Prezenter SBT, który na żywo doznał zatrzymania akcji serca i zemdlał.

image

Prezenter Rafael Silva, który podczas prowadzenia programu telewizyjnego doznał zatrzymania akcji serca, został wypisany z oddziału intensywnej terapii.Informację ujawnił Kadu Lopes, kolega dziennikarza. 

Lopes opowiadał o stanie zdrowia swojego przyjaciela poprzez Stories na Instagramie. „Hej, przynoszę wam bardzo dobre wieści dla tych, którzy lubią Rafaela Silvę w TV Alterosa, na południu Minas. Rafa właśnie wyszedł z CTI w Hospital Humanitas”.

„Tak więc jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ  on i jego rodzina będą mogli mieć trochę więcej spokoju. Lepiej wyzdrowieć bez tych wszystkich urządzeń i całego sprzętu na intensywnej terapii” – dodał Lopes.

W wieku 36 lat Rafael Silva miał atak serca podczas prezentacji wiadomości Alterosa Alerta. Dziennikarz został uratowany przez Samu (Mobilne Pogotowie Ratunkowe) oraz przez Straż Pożarną. 


Lekarze wykluczyli, że nagłe zachorowanie dziennikarza ma jakikolwiek związek ze szczepionką Covid-19. Ostatnio pacjent otrzymała trzecią dawkę szczepionki. Do tego momentu jest wszystko jasne i tu dalszy ciąg  historii:

Na antenie TV Alterosa poinformowano, że Rafael Silva wciąż przebywa w szpitalu. Jednocześnie dodano, że lekarze nie dopatrzyli się związku przyczynowo-skutkowego, tzn. nie łączą ataku serca dziennikarza ze szczepieniem.

„Według specjalistów związek ze szczepionką został już wykluczony. Lekarz, który go leczy, podejrzewa, że Rafael ma wrodzoną wadę serca. Czyli jest to kwestia genetyczna. Nikt jednak tego nie wiedział ani wcześniej tego nie zidentyfikował” – poinformował  Kadu Lopes.artykuł

Szczepią nieuleczalnie chorych.

Dla wszystkich, którzy są zainteresowani tematem polecam iść tropem  (ADE) Antibody-Dependent Enhancement  (przeciwciała wzmagające infekcję). Istnienie tropu negują wszyscy, którzy wprowadzili szczepionki na Covid. O tym, że wszystkie rządy zainteresowane szczepieniem nie chcą o tym tropie słuchać, świadczy zapytanie posła Geralda Hauser, który skierował je do rządu austriackiego w dniu 26.05.2021 roku.

Aktualizacja 19.01.2022 r.

Fragment Artykuł Naukowy z14 lutego 2020 r. zamieszczonego w ASM Journal of Virology.

,,Mechanizm molekularny do zależnego od przeciwciał wzmocnienia wejścia koronawirusa"

Autorzy : Yushun Wan , Jian Shang , Shihui Sun , Wanbo Tai , Jing Chen , Qibin Geng , Lei He , , Yuehong Chen, Jianming Wu, Zhengli Shi , Yusen Zhou, Lanying Du, Kiel Li

ADE wejścia wirusa obserwowano i intensywnie badano u flawiwirusów, szczególnie wirusa dengi ( 3 – 6 ). Zaobserwowano go również w wirusach HIV i Ebola ( 7 – 10). W przypadku tych wirusów zaproponowano, że pierwotne infekcje wirusowe gospodarzy prowadzą do wytwarzania przeciwciał, które są subneutralizujące lub nieneutralizujące w przypadku wtórnych infekcji wirusowych; przeciwciała te nie mogą całkowicie zneutralizować wtórnych infekcji wirusowych, ale zamiast tego kierują cząsteczki wirusa do komórek z ekspresją receptora Fc. ADE może prowadzić do pogorszenia objawów wtórnych infekcji wirusowych, wywołując poważne obawy epidemiologiczne. ADE jest również poważnym problemem w projektowaniu szczepionek i terapii lekowej opartej na przeciwciałach, ponieważ przeciwciała wytwarzane lub wykorzystywane w tych procedurach mogą prowadzić do ADE.ADE obserwuje się w koronawirusach od dziesięcioleci, ale mechanizmy molekularne są nieznane.Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale