15 obserwujących
1132 notki
348k odsłon
  257   0

Przestępca wojenny.

Dyrektor generalny Roscosmosu Dmitrij Rogozin skomentował oskarżenia prezydenta USA Joe Bidena pod adresem rosyjskiego przywódcy Władimira Putina. 

„Może należy przypomnieć Bidenowi, kim jest zbrodniarz wojenny” – napisał Rogozin w Telegramie.

Również opublikował film i skomentował go, zauważając, że „w tym filmie… Biden przyznaje, że to on zaproponował zbombardowanie spokojnego miasta Belgrad i wysłanie amerykańskich pilotów, by zniszczyli wszystkie mosty na Dunaju”.

16 marca Joe Biden w wywiadzie dla dziennikarzy odpowiedział na pytanie , czy może nazwać Władimira Putina „przestępcą wojennym”.

 Dla CNN  Biden powiedział: „Serbowie – to niepiśmienni degeneraci, dzieciobójcy, rzeźnicy i gwałciciele”. Biden w swoich wspomnianych pisze, że zawsze był zwolennikiem bombardowania Belgradu, o czym publicznie mówił w wywiadzie dla „Timie’a”  : „USA powinny pokierować Zachodem, dając stanowczą odpowiedź serbskiej agresji, zaczynając od bombardowania serbskiej artylerii”. Mówił też, że wszystkich Serbów należy umieścić w obozach koncentracyjnych. Proponował, by Serbię okupować, jak to USA robiły w Niemczech i Japonii.

image

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale