Karzo Karzo
262
BLOG

Obłąkani

Karzo Karzo Polityka Obserwuj notkę 4

imageKandydat na prezydenta Czech Andrej Babisz pytany w debacie, czy w przypadku ataku na Polskę lub państwa bałtyckie wysłałby na pomoc czeskich żołnierzy, stwierdził, że z pewnością nie. Babisz stwierdził, że chce pokoju, a nie wojny. W żadnym przypadku nie wysyłałbym naszych dzieci na wojnę. Polska nie zostanie zaatakowana, musimy temu zapobiec – powiedział Andrej Babisz. Podkreślił, że pytanie rozumie jako czysto hipotetyczne.

Stacja rządowa

„Teraz Rosję można zdusić tylko politycznie i ekonomicznie. Trzeba zacisnąć Putinowi pętlę polityczną i gospodarczą. Jeśli się tego nie zrobi, to militarnie szans nie ma, by Ukraina wygrała tę wojnę. Widać wyraźnie, że sankcje są nieskuteczne, skoro Rosja odbudowuje swoją armię. Dokąd my zmierzamy? Stawiamy na to, że wszyscy Ukraińcy mają zginać na tej wojnie? Odnoszę wrażenie, że Zachód cały czas chce zbroić Ukrainę metodą kroplówkową. To pozwala się Ukraińcom bić, ale nie wygrywać. Powtarzam – wszyscy Ukraińcy mają zginąć na polu walki? Zamiast pomagać, Zachód dyskutuje” - mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl gen. Waldemar Skrzypczak, były dowódcaWojsk Lądowych. Inna stacja


Mamy jeszcze naszych polityków, którzy jak ten lekarz z ,,Obłąkanych"   Edgara Allana Poe. Lekarz czy obłąkani trudno powiedzieć, ale akcje robią. Strach pytać kto nam może pomóc, ale obłąkani zawsze mają ... I to jest dopiero horror.

© Artykuł jest chroniony prawem autorskim.Karzo
O mnie Karzo

W języku istnieją zwroty, które same w sobie nie posiadają określonego znaczenia i dopiero kontekst i sytuacji, w jakiej są wypowiadane, nadaje im znaczenia. By nie zakłócić  rudymentarnego toku myślenia, sensu w bez sensie doradzam nie szukać. Jaką wartość ma człowiek, który nauczył się czytać i pisać, myślenie pozostawiając innym? (Ernst Hauschka) SN w wyroku z dnia 17 listopada 2010 r., I CSK 664/09 Dla internautów, zwłaszcza tych, którzy uważają, że fora internetowe lub - generalnie - elektroniczne publikacje nie są regulowane przepisami powszechnie obowiązującego prawa, wyrok ten to istotny sygnał, że: cytowanie źródeł, które naruszają dobra osobiste człowieka, oznacza, że również cytujący może ponosić odpowiedzialność za publikację. (Piotr VaGla Waglowski)

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka