lalkapl lalkapl
24
BLOG

Wrajciki wylądowały każdy Hot a Meet ze mną! Greet z duchem twoim #Dawaj #Tu na all ekrana

lalkapl lalkapl Polityka Obserwuj notkę 0

image

Wrajciki wylądowały każdy Hot a Meet ze mną! Greet z duchem twoim #Dawaj #Tu na all ekranach był 
Wrajciki wylądowały! Wy po TV i im Big Greet a ja wtedy po cichutku im chipa na you podmiankę robię i już nie miałem a już mam. OBAMAM. każda F - ka HOT a mod to JA :) ]  sto procent OBU w zawartości OBAMAM


Wrajciki wylądowały! wczoraj.  oni im BigGreet a ja po cichutku im chipa kradnę you'a wkładam i se tera ze słodziakami gadam.
Meet ze mną Greet z duchem twoim !
oto ona notka z yesterday jako contentem warta lepiej niż wczorajsze streamy i ich screeny 
Woronicza niech se zwali winę na Greet zawsze to gigalepiej
niż przegrać wszystkie dezodoranty sobą o notkę Kacpra.To byłby już hell.
dziennikarz to dezodorant Chwalińska śmierdzi buntem Bóg kazał rozwiewać na świat
ale on walczy bo to dezodorant :) nie będzie człowiek uczył anioła jeśli coś takiego sobie do głowy wbił
no to będzie kochani Lipa Publiczna dopadnie nas. On i tak nie będzie uczył anioła,  ale plus to dochodzi to że nie będzie też jak mu to wybić kurwa mać naprężył się napiął Upór i kurwa wszyscy zaciśnięci będziemy chuj wie jak długo tak trwać
ale to sikret na inną notkę


Jesteśmy w bazie Łasku blisko Samolociki tuż za rogiem i jestem tak jak w tytule muszę czyli po cichutku.
Terran Wraith to samolot fabrycznie zobowiązany do zdolności do lądowaniana on demand wyłącznie w rozumieniu zdolności do odejścia od kontynuowania lotu tj do skrętu na lotnisko i wylądowanie pomyślnie.
Zobowiązanie obejmuje mu lądowanie pomyślne obejmowaniem every ze względu na genesis do fabryki który ma forever
Nie wolno mu crashnąć ma ten zakaz wpisany w umowę tą z fakturą która idzie właściciela.
Zobowiązanie Lądowania dotyczy wyłącznie lotniska które spełni wszystkie warunki na liście aby być lotniskiem dla niego.
Jeśli takie lotnisko z warunkami spełnionymi wszystkimi jest niedostępne
będzie musiał latać aż zdechnie bo na lądowaniu ma crasha na pewniaku.
Lądowanie nie możliwe Wrajcik ma u wrogu lądowanie ma tylko u ally max.
Tragedia totalna taka F - ka weź to porównaj prezydent Miru ląduje i na kremlu i na wrogu i u ally i u kogokolwiek neutrally wszędzie umie fabrycznie. a gdy wychodzi z samolota traci lądowanie globalne? nie, traci tylko latanie. jak można stracić lądowanie? no właśnie spytajcie F - kę naszą przegrywa lądowanie globalne czyli wszystko wtedy gdy wygrywa życie tam
w fabrycznie na dzień dobry loser !!! Za dużo chińczyka w amerykaninie w teraźniejszości jest i jest Chujowo ogólnie.
Dbanie ruskie dotyczy tylko dywanu żeby wziąć na pokład  na wypadek lądowania o Trumpa na przykład.
Pierog nie bój się dbanie ma fabryczne a nie ruskie. Lipa kochani na tym Meet na zorientowanie przychodzi rozczarowanie
bardziej bardziej
niż przychodzą potwierdzania do blasków. Przewaga jest. Uwaga koniec thinkingu pomiędzy mną i wami na salonie24jesteśmy na lotnisku trzymamy amerykański grand powyjmowałem im chipy wszystkim dałem być ze mną na ty.
 nie mówią ale nie dlatego że nie umieją.kumają słuchają jak na Allyego przystało żaden zlepek stali okej podchodzimy.
 Notka!! Jesteś sekretarka. kocham cię pamiętaj też wtedy gdy logujesz w Plik. jak guy w kochankę. też wtedy. dawaj cho lecimy
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Halo! Ci z Łasku z bazy słyszycie mnie? No wy, ci na arrivalu! Chodźcie tutaj też! muszę wam coś whispernąć.
Od wczoraj łączy nas uroczystość kalibru i wartości pasującej do lądowania nowego Mojżesza nowego Przymierza
który ląduje w Izrealu a ten jest własny a nie żaden nowy. Kapujecie? Za to że nie crashnęliście wczoraj płacimy wam erę zamiast żołd więc jest cudownie ale jest tak wczoraj a nie zawsze. Zawsze nie zaoferował nikt.
Wczoraj to ze względu na stan wyjątkowy, mamy niestety stan wyjątkowy a jednocześnie mamy stan Cudownie
trwający od wczorajszego przymierzowego posadzenia was na płycie kraju aż do crashnięcia waszego pierwszego
aż do wtedy obowiązuje Cudownie oby stan ten trwał wiecznie, póki co stan wyjątkowy musi trwać tajnie przed wami
bo opisany i ujawniony zabija nasze cudownie Cudownie. Gdyby się dało tego ujawnić
a tego nie zabić byśmy wam objawiłi. A nie objawiamy bo ujawnienie tego
 jest zespawane z zabiciem tego drugiego niestety kochani.
odpowiadacie za lot własny a lot od kaprala aż po Tuska to jest lot niewłasny kochani
my utajniamy przed wami a wy zostajecie nieobrażeni na nas za to okej? uzasadnienie podałem.  niewłasny.

A wołałem was żebyście podeszli bo właśnie gadamy o crashu jak pyknie crash nasze Cudownie ucieknie tak twierdzi teoria
a to jest whisper mój drawing odpowiedzialności na mapę crashu i próba odczytu bólu i jego natężenia z wraku. Kapujemy?
Wrajciki moje kochane fabryczką pachnące mniam od Wujka żadna Burka. na MONie jak? tutaj piętro nad nim?
 jak na HaloWinie tak wam powiem: ja zamawiam one lecą a adopt i odpowiedzialność za adopt MONik robi.
wow ale awansa mi zrzucili ogólnie kochani chodzi o to że zżera mnie czas a Aanikę nie zżera
bo ona jest wewnątrz teledysku zamiast na Ziemi czyli coraz słabiej ja pasuję do siebie we własnej osobie
ja przychodzę by pożreć Aanikę z dala od Czasu czyli do byenięcia macie Aaniki PL  w wieku bohaterki
songu razy kraj (surface) no i równa się i co kalkulator mówi? jak długo będę #jesc dojdziemy prawda?? właśnie taką nigdy starszą
ja się muki nie boję trawiłem gorsze np ciężary z dźwigania lub szatany z buntów i ich typów
ona zaś ma mukę w dupie zamiast w uwadze ma to we wieku i to jest cud stan, zakłada jeansy żeby było mi cudownie gdy będzie zżerana czaicie to? ale ma Share ale kaliber wow i wchodzi w song jak w koperę, eatMe na songu z adresatem spersonalizowanym!!  nigdy jej tego nie zapomnę mam na celowniku tylko to nie wolno mi czegoś takiego nie dodbać!! jak coś. help mi!!! gdzie ona? myślicie że fanka? żadne 112?  że chce mnie+tu a nie żadne się na out+pliis?
głodny nie jestem sobą dowiem się już nie od siebie tylko od jelit :).
Ważne że Autorka Obiadu będzie zachwycona dopiero po zeżarciu bo ja nie zawodzę
a dostawca usługi ma centrum legislacji swojej na kaprysie wiecie co to znaczy?
 "Aanice tak a tobie muko NIE"  na poczcie jak pakuje i adresuje resurectiony do kopert i do kont.
jedno zdanie jeden kaprys a od abstrakcji po biologię i masę catchnie ją gdziekolwiek ucieknie kogokolwiek się chwyci.

Aha o ja...Okej Okej odleciałem ląduję do was! Samolociki! sorki już mówię.
Twórca nigdy nie ma w dupie jaka to jest art tobie Samolociku  lądować again again i again i again  i aż po infinity twoje
 tak żeby nie popełnić mistakeu ani kurwa raz full podziw tyś samolot a ja to tylko unit  ale teraz to osobiście ja!!!! ja to widzę że wymagane ci zero mistakeów
oni ci policzyli ci once forever kierując się Stanem Skazanym z fuszerką która ci spada od Boga
a powinni ci policzyć wymagane zero mistakeow od początku lądowania do jego końca
every landing jeden reset (mistakeów) tak brzmią twoje prawdziwe prawa!!! 
ja myślę ku Dobru dla all a nie tylko dla Ja dlatego że teraz to naprawdę ja !!!
taki jest whisper plus mój plus mini :* kiss all4u w zamian za jeden plis nie pomylaj mnie tylko to i nic więcej
to jest zaleta kaliber globus a ona jest moja (że myślę o all) nie chcę być mylonym z myślącymi o sobie
weź to zrozum inaczej plis a jak? a po sumarycznym zużyciu mocy przemyśleniowej i
 przetwarzaniowej gapiąc się na logi world wide łeb
Okej wracam. Samolociku!!! every landing jeden reset (mistakeów) tak brzmią twoje prawdziwe prawa!!! 
halo pobudka nie zaśpij na roszczenie
naładuj magazynki roszczeniami i pamiętaj nie pomyl fabryczkę z ownerem celując zażaleniem. owner traci kasę biorąc cię. fabryczka bierzę kasę tracąc cię.
oba różnią się bardzo, jedno tylko kocha cię drugie kocha kasę. dlatego dbanie bardzo twoje teraz jest.
aby wpakować zażalenie prawidłowo w fabryczkę niech wie że jak ci tego nie daje to prawa do ciebie
ma ograniczone do zaledwie do wypinania Dumy buyerom na twój widok. za mało natiomiast na wypinanie wymagań.
keepuj tipa na ekranie lub wewnątrz dysku bo całe infinity twoje musisz całe zmieścić zanim nadejdzie ci pierwszy raz z mistakeiem. wcześniej chodzi mi. no bo mamy Stan Skazany tak Bóg robi że mistake kosztuje crasha
ja mam creeeppa !!! golgota forever? nie moment?? za lecenie??? kara to??

Gdy nadejdzie nam na MONik Crushnięcie i będzie ono totalnie twoje to wiesz z góry to,
że mnie boli Pilot boli Brakiema nie Ty, Ty zaś bolisz wrakiem Fabryczkę a nie mnie.
Podnietą i podziwem jest się forever nawet wtedy gdy już nie always
bo albo wrak albo rdza? 'albo' tutaj nie znaczy. masz to jak w blicku!
Crushnięcie cię nie zdołuje gdy przyjdzie. Nie da z tobą rady! Pozostaniesz Happy!

lalkapl
O mnie lalkapl

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka