Blog
lestat
lestat
114 obserwujących 2290 notek 1916869 odsłon
lestat, 19 stycznia 2017 r.

Żółw prezydentem Gdyni

224 0 0 A A A

W sąsiednim mieście Gdyni prezydentem miasta jest Witold Szczurek. W poprzednich wyborach dostał ponad 80 % głosów.

 W najbliższych gdyby startował dostanie też tyle – zakłady czy 85% czy 87 %.

 Nasza władza ukochana takich nie lubi . Zatem kombinuje jak tu Szczurkowi nie dać wystartować . Bo nie skoro już 2 kadencje ma za sobą . Proste :) i w dupie co chcą mieszkańcy . Władza wie lepiej co jest dobre dla mieszkańców Gdyni a nie mieszkańcy Gdyni głosując tak  nie inaczej.

 Oczywiście aby odstrzelić posłów lub senatorów co mają po dwie kadencje – no nie takich pomysłów nie będzie .Dlaczego – bo nie . a dlaczego w samorządach – bo tak .

 Wyobraźmy sobie że pan Szczurek ma żółwia . I ten żółw może startować . zapewniam , że żółw pana Szczurka wygrałby wybory na prezydenta Gdyni w cuglach.

 

Żółw byłby prezydentem pan Szczurek jego asystentem z pełnią plenipotencji i codziennie by urzędowali . i mieszkańcy Gdyni byliby zadowoleni .

 

Niestety zbyt piękne …………….. Szczurka się uwali dla dobra mieszkańców Gdyni nawet kiedy oni sami nie chcą nikogo innego.

 

tag - waadza 

Opublikowano: 19.01.2017 17:15.
Autor: lestat
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat image "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni. counter
free counters Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • właśnie napisałem notkę jak Becia mówi o tym , że najpierw była akcja ratunkowa w Suszku
  • a mnie sie podobał Starosta Tucholski co niby jako zwykły człowiek szczerze dziękował Beacie...
  • wiem . Przecież ten obrazek na oficjalnej stronie rządu ma swój target .

Tematy w dziale Polityka