Blog
lestat
lestat
114 obserwujących 2314 notek 1928160 odsłon
lestat, 11 maja 2017 r.

Radny Meler z PiS wykrył, że w Sopocie robi się rzeczy niedopuszczalne

302 8 0 A A A

Dziś dominuje temat białych róż , ja jednak o tym miasteczku w którym mieszkam , o Sopocie czyli będzie peryferyjnie i małomiasteczkowo.

Dwa dni temu było o parkingu w Sopocie. Niezależna dała artykuł co potępił i TVPiS Gdańsk też materiał przygotowała. O tym ,że decyzja zapadła 9 miesięcy temu nic nie mówili .

 I o tym materiale słów kilka a właściwie o słowach osoby tam występującej . Nie nie będzie to o urzędniczce z UM , co to ją redaktor wkleił jak się speszyła przed kamerą. Na takich funkcjonariuszy i instytucję sposób UM już ma – albo na żywo albo pisemnie .

 Oglądając ten materiał , popatrzyłem jak ta urzędniczka wypada przed kamerą i tyle. Dziś sobie oglądnąłem do końca .

 

I „bąba” pan radny Meler z PiS dawny kandydat PiS na prezydenta a może i kandydat 2018 – mówi między innymi tak .

 

To co Prezydent w ostatnim czasie robi ( oczywiście chodzi o Karnola z Sopotu a nie innego prezydenta )  jest niedopuszczalne . Nawet to co się zdarzyło pod schronisko dla zwierząt przenoszone i wycinka ogromnej ilości drzew , to są rzeczy absolutnie niedopuszczalne w Sopocie które nie powinny się wydarzyć stąd nasze stanowisko jest negatywne do takich działań .

 

Tekst pana Melera z PiS bardzo mi się podoba. Wytrych wycinka drzew jest do tego ogromnej ilości , Karnol robi rzeczy niedopuszczalne , to jest absolutnie niedopuszczalne , stanowisko PiS negatywne.

 

Tekst poszedł przez TVPiS w świat , Meler się wykazał partyjnie . Coś  jeszcze ??

 

Drobiazg.

 

http://www.miasto.sopot.pl/strona/schronisko_dla_zwierzat

 

Od 15 lutego do 20 marca 2015 * DWA LATA TEMU * sopocianie głosowali poprzez internet lub tradycyjnie na wybrane miejsce nowego schroniska dla zwierząt.

 

 Zdecydowana większość – aż 1580 osób wskazała lokalizację 1

 wariant A, czyli przy ul. Malczewskiego za cmentarzem komunalnym po przeciwnej stronie drogi względem osiedla Brodwino .

 

Na wariant B tej lokalizacji (tzw. Wąwóz Lucjana) głosowały 342 osób

 

Dwie pozostałe lokalizacje czyli teren za osiedlem Brodwino za ujęciem wody oraz teren za osiedlem Przylesie za „kompostownikiem” uzyskały odpowiednio  228 i 702 głosy.

 

Może się zdarzyć tak , że tę notkę przeczyta ktoś co Sopotu nie zna – zatem małe wyjaśnienie.

Sopot na obrzeżach południowo-zachodnich ( a wszystkie 4 lokalizacje były tam ) jest otoczony lasem. Schronisko MUSI się znajdować minimum 150 metrów od terenów zamieszkanych .

 

Las składa się z drzew. W każdym miejscu z czterech lokalizacji należało wyciąć jakąś liczbę drzew pod budowę schroniska – sopocianie o tym wiedzieli-wiedzą i jakoś nie zanotowałem aby ta wycinka kogokolwiek w Sopocie dziwiła.

 

 Nie wiem czy pan Meller w swojej wypowiedzi

 

Manipulował celowo

Nie ma zielonego pojęcia o głosowaniu  i wszystko przypisał Karnolowi 

Nie jest w stanie połączyć faktu  głosowania mieszkańców z budową schroniska w tym miejscu 

Nie ma pojęcia gdzie rośnie las w Sopocie 

 

Zatem aby być jak najbliżej faktów pozwalam sobie zmienić wypowiedź pana Melera

 

To co mieszkańcy Sopotu  w ostatnim czasie robią  jest niedopuszczalne . Nawet to co się zdarzyło pod schronisko dla zwierząt przenoszone i wycinka ogromnej ilości drzew , to są rzeczy absolutnie niedopuszczalne w Sopocie które nie powinny się wydarzyć stąd nasze stanowisko jest negatywne do takich działań .

 

Opublikowano: 11.05.2017 15:11.
Autor: lestat
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat image "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni. counter
free counters Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • na zawołanie akurat dziś TVP INFO dowodzone przez Pereirę grzeje temat. To nie jest zabawa...
  • eska to nie ma znaczenia :)) https://twitter.com/SamPereira_/status/911114105150468096 Jasny...
  • no od rana temat najmocniej grzeje TVP iNFO i jej szefo...

Tematy w dziale Polityka