Blog
lestat
lestat
120 obserwujących 2620 notek 2056319 odsłon
lestat, 22 lipca 2017 r.

Komu to służy kto za tym stoi ?

1375 71 0 A A A

notka sprzed jakiegoś czasu dziś powtórzona 


Pamiętam jesień poprzedzającą wprowadzenie stanu wojennego i to pytanie które niemal codziennie zadawano po 19.30.

 

Komuchy najpierw musiały przygotować swój aktyw i ludzi popierających . 

 

Od rana do wieczora lały się z gazet radia i telewizor teksty o warchołach , chamach , ekstremie , radykałach , o podpalaniu Polski , o rozkołysanej łódce , o inspiracjach i finansach z zagranicy , o zdrajcach a zdrajcą był każdy kto nie popierał PZPR ZSL i SD.

Biorący udział w strajkach czy manifestacjach to byli idioci , durnie , ludzie omamieni , zmanipulowani przez ekstremę i wraże ośrodki zgniłego zachodu - debile co uwierzyli innym a nie PZPR.

Każdy kto protestował przeciwko władzy PZPR był łotrem , zdrajcą , sprzedawczykiem , zestaw epitetów by przygotować ludzi na rozwiązanie siłowe , przecież to prawe i sprawiedliwe zamknąć , pobić  łotrów i zdrajców. 

 I że PZPR zwycięży , socjalizm zwycięży , PZPR chce jak najlepiej - Polska będzie piękna tylko ci z opozycji przeszkadzają .

I nawoływano – trzeba ukarać tych co wszczynają , osądzić , karać karać karać – Partia nie może sobie pozwolić , by jej najlepsi członkowie tzw beton musiał znosić jakiś warchołów zdrajców łotrów idiotów czy ludzi zmanipulowanych co stają okoniem prawej i sprawiedliwej  władzy. Karać karać ku zadowoleniu najlepszego pzprowskiego aktywu .

Bo ludzie chcą spokoju a nie wiecznych manifestacji czy strajków powtarzała władza. 

i oczywiście manifestacje i strajki nie są spontaniczne , one są kierowane przez wrogów PZPR czyli Polski , ludzie biorący udział poszli na lep wrogiej propagandy a jednostki wykorzystują niewiedzę ludzi by ich wciągać w histeryczne awantury . 

 

Najważniejsze było wbić te kilkadziesiąt epitetów w puste łby i spokój , lud partyjny wszędzie gdzie się dało powtarzał kim są ci którzy nie są z PZPR i domagał się rozwiązań wobec opozycji . Zdelegalizować zamknąć zdrajców .

 

Cała ta komusza propaganda tak się wbiła w wypatroszone mózgi , że wprowadzenie stanu wojennego do dziś się popiera a epitetów wykutych  na blachę się nie zapomina i stosuje . Opublikowano: 22.07.2017 10:15. Ostatnia aktualizacja: 22.07.2017 10:36.
Autor: lestat
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat image "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni. counter
free counters Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Daani  tak.  jak inaczej pubikowałbym bez podania żródła?
  • @O jeden post za daleko bo byli ulepieni z innej gliny niż zadający to pytanie
  • Pierwszy raz tekst opublikowałem 9 lat temu. Wklejam co roku 31 sierpnia. Dziś po raz 10. Może...

Tematy w dziale Społeczeństwo