Pokolenie Apokalipsy
Po pierwsze, BÓG. Po drugie - Ojczyzna.
12 obserwujących
134 notki
107k odsłon
740 odsłon

Ruch Prawdziwa Europa – Europa Christi nie wystartuje w wyborach do PE

Wykop Skomentuj7


Niestety, lecz to ugrupowanie nie pojawi się na listach wyborczych do Parlamentu Europejskiego. Powodem jest brak wymaganej liczby głosów koniecznych do rejestracji. Część głosów odebrał Marek Jurek, który podjął decyzję o współpracy z ugrupowaniem Pawła Kukiza.OŚWIADCZENIE RUCHU PRAWDZIWA EUROPA – EUROPA CHRISTI 


Szanowni Państwo!


Od kilku tygodni w całym kraju prosiliśmy o Państwa poparcie dla kandydatów startujących do Parlamentu Europejskiego z list Ruchu Prawdziwa Europa – Europa Christi. Łącznie uzyskaliśmy blisko 100 tys. podpisów. Chcieliśmy Państwu za nie bardzo serdecznie podziękować. Zbieraliśmy je z Prawicą Rzeczypospolitej i Zjednoczeniem Chrześcijańskich Rodzin, ugrupowaniami, z którymi tworzyliśmy wspólny blok wyborczy. Niestety, nie zdołaliśmy zarejestrować list w całym kraju, ze względu na dywersję części aktywistów Prawicy RP, którzy na kilka dni przed rejestracją odeszli do Komitetu Kukiz ’15, rozbijając nasze listy. Nie udało nam się odzyskać części podpisów. Lojalnie, do końca, pozostał z nami dr Krzysztof Kawęcki, prezes Prawicy RP i inni działacze tego ugrupowania.


Pomimo zaistniałych przykrych okoliczności nadal podtrzymujemy wcześniejsze uzgodnienia o wspólnych działaniach politycznych w przyszłości. Cały czas bowiem przyświeca nam idea budowania ładu społecznego, w Europie i w Polsce, opartego na zasadach chrześcijańskich.


Wszystkim Państwu bardzo serdecznie dziękujemy za zaufanie, wyrazy sympatii, ciągłe zainteresowanie, a przede wszystkim za udzielone poparcie. Jesteśmy przekonani, że zaowocuje ono w przyszłości.


Prof. Mirosław Piotrowski, prezes Ruchu Prawdziwa Europa – Europa Christi

Dr Krzysztof Kawęcki, prezes Prawicy Rzeczypospolitej

Dr Bogusław Rogalski, prezes Zjednoczenia Chrześcijańskich RodzinŹródło: http://www.radiomaryja.pl/informacje/polska-informacje/oswiadczenie-ruchu-prawdziwa-europa-europa-christi/Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka