0 obserwujących
3 notki
874 odsłony
  152   1

Szybki i wściekły: ABW edition

Pewnie wielu z was widziało popularny ostatnio filmik jak to pewien kierowca z Podkarpacia próbuje rozjechać pieszych swoim BMW. Jego zabawa w GTA szybko skończyła się wpierw na latarni a potem na komisariacie Policji. Warto pogratulować Panom w niebieskim szybkiego zatrzymania sprawcy. Warto również zadać sobie czy Panowie nie mogli efektywniej wykorzystać swojego czasu… np na jedzenie pączków.

Dlaczego? Dzień po opisywanym zdarzeniu, wobec identycznej próby przejechania ludzi, polska prokuratura zdecydowała się umorzyć śledztwo, ze względu na "brak znamion czynu zabronionego". Oczywiście na decyzję niezależnej prokuratury nie miał wpływu fakt, że poszkodowanymi były uczestniczki Strajku Kobiet a sprawcą wysoki rangą, powołany za czasów PISu, oficer ABW. Wygląda więc na to, że policja zmarnowała swój czas na zatrzymanie człowieka, który przecież według prokuratury nic złego nie zrobił…

Zamiast puenty zapraszam was do małego quizu… Co sprawia, że jeżdżenie samochodem po uczestniczkach Strajku Kobiet nie jest przestępstwem?

a)To tylko Kobiety.

b)Nie miały ugruntowanych cnót niewieścich.

c)jeżdżenie po lewaka się nie liczy.

d)Ich babcie służył w wehrmachcie.W ramach przypomnienia:


Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości