7 obserwujących
88 notek
267k odsłon
1525 odsłon

Apel do Prezydenta Dudy i PiS! Już czas otworzyć się na inny światopogląd!

Wykop Skomentuj170

Szanowny Panie Prezydencie! 


Konkurs piękności i...?        

    Zwracam się do Pana z apelem. Już czas otworzyć się na inny światopogląd. Nawet na całkowicie inny niż ten, który sam Pan wyznaje. W najbliższych wyborach być może kluczowe znaczenie nie będzie miało tylko motywowanie do głosowania swojego własnego elektoratu ale przed wszystkim przekonanie do siebie wyborców niezdecydowanych. Prawdopodobnie to do nich będzie należało ostatnie zdanie. Wielu z nich nie będzie kierowało się tylko i wyłącznie osiągnięciami układu rządzącego czy osiągnięciami samego Pałacu Prezydenckiego ale również czynnikami, które można określić jako nie merytoryczne. Jestem gotowa zaryzykować również stwierdzeniem, że szczególnie ostatnie dni kampanii będą czymś - co też można byłoby nazwać "konkursem piękności". Wielu waszych doradców nie ma świadomości tego, że w dobie popkultury czasem na finiszu kampanii kluczowe znaczenie będzie miało właściwe budowanie wrażenia opartego o to - kogo w ostatecznym pojedynku "pokochają kamery". Aby potencjalny jeszcze niezdecydowany w swoich przemyśleniach wyborca oddał właściwe głos - należy najszybciej jak to tylko możliwe znów pokazać ten sprzed pięciu laty "błysk w oku" i... "Chcę jeszcze raz przeżyć to - jak znów "uwodzi" Pan mnie i swoich wyborców! ...i to ze zrozumieniem wszelkich zasad i praw nie tylko polityki ale i... showbiznesu!"


I choć jestem "lewicowa" to skręciłam na prawo!

   Może się to wydać Panu i czytelnikom dziwne ale nigdy nie byłam prawicowa. Powinnam być po stronie barykady lewicowej i liberalnej. Ale tak nie jest. Widząc wcześniej do czego prowadzą działania dzisiejszej opozycji postanowiłam kilka lat temu dać się uwieść się Panu i Prezesowi. Jestem wielką orędowniczką LGBT. Jestem też osobą, której do instytucjonalnego kościoła naprawdę daleko. Z uznaniem jednak patrzę na programy socjalne typu "500+" i "trzynastka". Światopoglądowo jestem daleko od idei, która wyznaje Pan i Pana otoczenie. Ale coś mnie mimo wszystko tknęło i kilka lat temu zaufałam Panu. Niczego nie żałuje ale zwracam uwagę na to, że w tym kraju są również osoby, które wcale nie wyznają Pana poglądów - a nie idą na wybory albo z obrzydzeniem patrzą na polską opozycje. Może już czas pochylić się również nad tymi, którzy są światopoglądowo nam obcy - a którzy też daliby się uwieść Panu. Skoro ze mną się Panu udało - to powinno udać się również z innymi!


Za popieranie Pana i PiS zapłaciłam wysoką cenę! 

   Za publiczne poparcie Pana już ponad pięć lat temu zapłaciłam wysoką cenę. Prowadząc własny biznes straciłam wielu kontrahentów. Spotkałam się z ostracyzmem i banicją! Nawet upadłam życiowo angażując się w działania na rzecz zwycięstwa Pana i PiS. Byłam kimś - kogo można byłoby nazwać w zasadzie wytrwaną bizneswoman w świecie telekomunikacji i marketingu bezpośredniego. Zdarzyłam osiągnąć sukces o jakim wielu Polaków może tylko pomarzyć. ...i to nie poprzez znajomości tylko dzięki ciężkiej pracy. Potem zachorowałam na raka. Zwyciężyłam ale droga, którą przeszłam była naprawdę trudna. Dziś znów wszystko odbudowuje. Zaczynam od nowa - nie wstydząc się tego, że jestem chwilowo na dnie. ...ale nim pierwszy raz osiągnęłam sukces też byłam na dnie. Doświadczyłam w życiu zarówno nędzy jak i bogactwa. Może właśnie przez to poznałam w międzyczasie też ludzi o różnych światopoglądach i wiem, że tuż za rogiem można spotkać przyszłych wyborców. ...i to nie tylko porządnych i uczciwych katolików ale również gejów, ateistów a nawet ku**y i... 

   Wiedział Pan o tym, że w środowisku LGBT są również ludzie, którzy po cichu głosują za PiS i Panem? Skoro nawet na przeciwległym biegunie politycznym są potencjalni wyborcy Pana i PiS - nie czas już otworzyć się na ludzi o innym światopoglądzie?! Świat nie składa się przecież tylko z koloru czarnego i białego. Jest cała paleta barw, która wręcz czeka aby z nią pomalować swój świat i to nie tylko żółto czy niebiesko. Proszę mi wierzyć - ale nie tylko! Nie wiele trzeba aby przegrać i nie wiele trzeba aby wygrać?

   Kilka miesięcy temu podczas jednej z konferencji dotyczącej marketingu mobilnego spotkałam się z kilkoma osobami, które po części wpłynęły na upadek mojego biznesu. Czułam za plecami oddech nienawiści i pogardy. A wszystko spowodu tego jakiego kiedyś dokonałam wyboru. Ale udało mi się też spotkać z ludźmi, którzy kibicują mi w drodze powrotnej na szczyty biznesu. To właśnie z ich ust usłyszałam, że wyborcami PiS są nie tylko niewykształcone mohery ale również ludzie z biznesu z ciekawymi karierami. To właśnie z ich ust usłyszałam również to, że Pana wyborcami są ludzi, o których wcześniej nie miałam pojęcia, czy których nigdy bym o to nie podejrzewała. Najciekawsze jest to, że wśród nich było też na przykład dwóch gejów albo osoby o rodowodzie komunistycznym. Sama przecież Pana poparłam i dalej popieram a nie należę do Polski B - jakkolwiek źle by to nie zabrzmiało. Dotarło wówczas do mnie to, że Pan i PiS wciąż nie wykorzystujecie całego poparcia dla siebie w kampanii. A wystarczy choć trochę otworzyć się na inny niż swój światopogląd i...!


...i dlatego apeluje! Nie bagatelizujcie maślanych ślepi i czarującego uśmiechu Trzaskowskiego! Nie zapomnijcie o wyborcach niezdecydowanych i otwórzcie się na inny światopogląd! Wybory prezydenckie nie wygrywa się tylko własnym elektoratem ale i...

PS. Czekam także na pojawienie się w kampanii Pana żony. Pani Prezydentowa ze swoim urokiem osobistym jest w stanie uwieść niejednego wyborcę. Właśnie nadszedł ten trudny czas i innej okazji może już nie być jeśli wygra kontrkandydat!

Zobacz galerię zdjęć:

Wykop Skomentuj170
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo