Kinga Duda znów jest „do wzięcia”. „Żadnego ślubu nie będzie”

Kinga Duda. Fot. PAP
Kinga Duda. Fot. PAP
Kinga Duda znów jest singielką! - donoszą serwisy plotkarskie. Córka prezydenta i student medycyny, z którym się spotykała, mieli ostatecznie dojść do wniosku, że nie są dla siebie stworzeni. Kinga Duda - według informatorów - miała zrezygnować z relacji ze względów zawodowych. Woli budować swoją pozycję na rynku pracy.

Kinga Duda po tym, jak jej ojciec został prezydentem, pozostała w rodzinnym Krakowie. Również po tym, jak Andrzej Duda wygrał kolejne wybory, zdecydowała się kontynuować studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Kinga Duda robi karierę. Pracowała w kancelarii prezydenta

Na Alma Mater swojego ojca dała się poznać jako ambitna studentka. Startowała z sukcesami w powodzeniem w międzynarodowych konkursach i aplikowała na staże w prestiżowych kancelariach. Mimo ofert z Polski, spakowała walizki i udała się do Londynu. Pracuje w jednej z tamtejszych kancelarii prawniczych.

Kinga Duda nie zabawiła jednak w Londynie zbyt długo. 25-latka spakowała walizki i wróciła do Polski. W sierpniu 2020 r. objęła specjalnie utworzone dla niej stanowisko doradczyni prezydenta do spraw sądownictwa. Nie sprawowała go jednak długo. W styczniu tego roku rzecznik inna doradczyni prezydenta, Zofia Romaszewska, przyznała, że Kinga Duda nie pełni już tej funkcji.

Czytaj też:

Kinga Duda singielką. „Ślubu nie będzie”

Jak donosi „Pudelek”, zmiany pracy i przeprowadzki nie wpłynęły dobrze na jej związek ze studentem medycyny Bartłomiejem. Chociaż dziadkowie prezydentówny oczyma wyobraźni widzieli ją już w ślubnej sukni, to sytuacja rozwinęła się w przeciwnym kierunku. Plotki o rychłym ślubie podsycał też katolicki tabloid „Dobry Tydzień”. Ceremonii jednak nie będzie.


Żadnego ślubu nie będzie! Informacja podana przez jeden z tygodników była wyssana z palca. Związek Kingi i Bartłomieja to już przeszłość. Rozstali się w zeszłym roku, ale mają dobre relacje. Kinga ciągle wyjeżdżała - była w Stanach, Londynie, niedawno przeprowadziła się do Warszawy. Zaczęły im się rozmijać plany i uznali, że to nie ma sensu. Z tego co wiem, ona z nikim się teraz nie spotyka i skupia się na karierze

- donosi dobrze poinformowane źródło „Pudelka”.

Kinga Duda ma bogate CV. Stawia na rozwój zawodowy

Kinga Duda ma w CV ukończenie studiów podyplomowych z zakresu prawa amerykańskiego na CUA Columbus School of Law w Waszyngtonie. Poza pracą w kancelarii w Londynie, brała udział w międzynarodowych konkursach z zakresu alternatywnych metod rozwiązywania sporów (ADR), a w czasie studiów była przewodniczącą Koła Naukowego Postępowania Cywilnego TBSP UJ.

Wydaje się, że mimo młodego wieku, z takim doświadczeniem, nie powinna mieć problemu ze znalezieniem dobrze płatnej i rozwojowej pracy. Życzymy powodzenia w dalszej karierze!

MD

Czytaj też:

Lubię to! Skomentuj79 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka