Agata Zamęcka po 7 latach odchodzi z TVN24

Agata Zamęcka, fot. oficjalny profil dziennikarki na Facebooku.
Agata Zamęcka, fot. oficjalny profil dziennikarki na Facebooku.
Reporterka i prezenterka Agata Zamęcka odchodzi z TVN24. Jak mówi, zamierza pozostać w branży medialnej, ale nie zdradza jeszcze, gdzie będzie pracować.

Agata Zamęcka przez 6 lat pracowała w TVN24 BiS jako redaktor i prezenter programów informacyjnych oraz o tematyce ekonomicznej i biznesowej. Gościnnie występowała też w TVN24 i "Dzień Dobry TVN" jako ekspert z zakresu ekonomii i biznesu. W 2020 roku dołączyła do ekipy TVN24, gdzie pracowała jako reporter. Dziennikarka nie chce powiedzieć, gdzie będzie jej następne miejsce pracy. 

Polecamy:

- Nie chciałabym na razie zdradzać kierunku - sprawy są w toku. Mam do rozważenia kilka propozycji. Ale to co mogę powiedzieć, to że na pewno pozostanę w branży medialnej - powiedziała Zamęcka w rozmowie Wirtualnemedia.pl.

Czy pójdzie do TVP? Jej narzeczony to Tomasz Piechal, szef kanału TVP Dokument. Para zaręczyła się rok temu nad morzem, o czym poinformowała prezenterka, publikując zdjęcie pierścionka na Instagramie. Zamęcka przed pracą w TVN była związana m.in. z TVP Poznań. Pracowała również w TVP Info. 

Dziennikarka pożegnała się z widzami na Facebooku. 

To niejedyne głośne odejście z TVN w ostatnim czasie. W tym tygodniu, po 18 latach pracy, wypowiedzenie złożył dziennikarz śledczy TVN, Robert Socha. Po 9 latach z TVN24 rozstał się reporter, dziennikarz i dokumentalista - Sebastian Wasilewski. Z TVN24 odeszła też Anna Kowalska, a stacja zamknęła swoje biuro we Francji. W lutym z TVN24 pożegnał się Igor Sokołowski, który prowadził pasma informacyjne. Od czerwca pracuje w Polsat News.

ja

Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj22 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura