Mielno 2021. Para uprawiająca seks przegoniona klapkiem. Makabryczne sytuacje nad morzem

Mielno to popularny ośrodek wypoczynkowy nad polskim Bałtykiem. Fot. PAP/Rafał Guz
Mielno to popularny ośrodek wypoczynkowy nad polskim Bałtykiem. Fot. PAP/Rafał Guz
Mielno to popularny ośrodek wypoczynkowy nad polskim Bałtykiem. Na spragnionych rekreacji i atrakcji urlopowiczów czeka tam więcej, niż mogliby się spodziewać.

Polacy tłumnie ruszyli na wybrzeże. Odpoczywają w miejscowościach wczasowych nad polskim Bałtykiem od Świnoujścia po Piaski. Tłoczno jest także w Mielnie (zachodniopomorskie). Ludzie, którzy chcieliby zażyć kąpieli w morzu i w promieniach słońca, muszą się liczyć z mniej typowymi sytuacjami.

Polecamy:

TVP żegna się z wydawcą „Pytania na śniadanie”. Przez piosenkę z dedykacją dla LGBT

Kaja Paschalska nie chce komentarzy do jej „bimbałków”

Seks na plaży w Mielnie

W mediach społecznościowych pojawiło się nagrania z plaży w Mielnie, na którym kobieta i mężczyzna uprawiają seks.

„Nie pozdrawiam faceta ze zdjęcia, który uprawiał seks w miejscu publicznym na plaży, przy ludziach, przy dzieciach! Ci co widzieli, wiedzą o co chodzi. Gościu ledwo co szedł, wraz ze swoją panienką na pewno zażywali substancje, o których nie trzeba pisać” – pojawiło się info na fejsbukowym Spotted: Mielno.

Pijany kochanek ucieka

Pijana para kochała się, gdy podeszło do niej dwóch mężczyzn. Próbowali wyperswadować im plażową miłość, ale zrezygnowali. Po chwili podbiegł inny mężczyzna, wymierzył kochankowi ciosy klapkiem i zamachnął się na kobietę.

Mężczyzna, który uprawiał seks, zaczął uciekać, mocno się zataczając. Zniknęła też jego partnerka. Policja ustaliła tożsamość zamroczonego kochanka, otrzymał mandat; kobiety dotąd nie namierzono. Ukarany może zostać także człowiek, który przerwał miłosną przygodę, ale w tym przypadku stosowne zawiadomienie musiałby złożyć delikwent, który dostał plażowym klapkiem.

Znieczulica i lekkomyślność w Mielnie

W Mielnie dzieją się też bardziej tragiczne historie.

Jak donoszą media, nawet widok parawanu rozłożonego na ciele topielca nie zniechęcił plażowiczów do kąpieli w morzu. Duże fale spowodowały, że na większości plaż województwa zachodniopomorskiego wywieszono czerwoną flagę. Ale urlopowicze mają pretensje do ratowników, że... psują im wakacyjny wypoczynek.

Część plażowiczów nie reaguje na ostrzegawczą flagę - mówią ratownicy WOPR. Nawet widok parawanu osłaniającego ciało topielca nie skłania ich do namysłu.

– Nieżywy człowiek leży na piasku, jeszcze nie zabrano ciała, obok płacze rodzina, a już kolejni plażowicze wchodzą poskakać na falach, jakby byli wodoodporni. Czasami rzucą ratownikowi, „ja dam radę” i idą do wody – nie kryje zdumienia Apoloniusz Kurylczyk, prezes WOPR Województwa Zachodniopomorskiego.

– Nawet wobec śmierci człowieka refleksja nie trwa dłużej niż kwadrans. 50 metrów obok parawanu osłaniającego ciało, kolejni plażowicze szli poskakać po falach – opowiada o wydarzeniach z minionego weekendu.

Czarna seria nad polskim Bałtykiem

W niedzielę na niestrzeżonym odcinku plaży w Łazach utonął 50-letni mężczyzna. Mimo 45-minutowej reanimacji nie udało się go uratować. Przeżył jego 25-letni syn, który wraz z ojcem wszedł do wody.

Zachodniopomorscy ratownicy wydobywali w niedzielę z wody kilka osób, które weszły do morza mimo bardzo złych warunków – był to m.in. mężczyzna pod wpływem alkoholu, który pływał przy niestrzeżonej plaży w Międzyzdrojach i nie był w stanie wrócić samodzielnie na brzeg.

Ratownicy mówią o czarnej serii nad Bałtykiem – w miniony weekend – jednego dnia utopiło się w morzu łącznie pięć osób.

KW

Czytaj dalej:

Rafał Torkowski o hejcie, który spadł na niego i narzeczoną. To modelka Samuela Górska

Modelka pogrzebała swoją karierę w 5 minut. Konsekwencje wypowiedzi Górskiej

Co robić, a czego nie robić, kiedy jedziemy autem i nagle zacznie się burza

Koniec małżeństwa. Wojciechowska i Kossakowski komentują swoje rozstanie

Najpierw wycięli drzewa, a potem szukali cienia. Betonoza po polsku w Janowie Podlaskim

Lubię to! Skomentuj76 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości