"Sex Education 3" już na Netflixie! Co wiemy o nowym sezonie?

W nowym sezonie "Sex Education" sporo się zmieni. Fot. Netflix Polska, YT
W nowym sezonie "Sex Education" sporo się zmieni. Fot. Netflix Polska, YT
Już jest! Trzeci i zarazem ostatni sezon hitu Netflixa „Sex Education”. Platforma streamingowa promując serial zapowiada, że „W tym semestrze wszystko się zmieni”. Co w takim razie przygotował dla nas Netflix i czym zaskoczą nas twórcy serialu?

Na portalu wirtualnemedia.pl czytamy, że w „Sex Education 3” powracamy do liceum Moordale, które mierzy się z wizerunkowym kryzysem po seksskandalu z poprzedniego sezonu. Portal dodaje, że Moordale jest szkołą z najgorszych koszmarów Przemysława Czarnka. Rzecz jasna związane jest to z szeroko dostępną edukacją seksualną, która do 3 sezonu miała się niezwykle dobrze w serialowej placówce.

Zobacz także: Google da wam z laczka. I poprawi z kopyta

O czym opowiada „Sex Education 3” ?

Serial opowiada o losach nastolatków zmagających się z wyzwaniami dojrzewania. W 3 sezonie z seksskandalem wywołanym w poprzednim sezonie ma zmierzyć się nowa dyrektorka szkoły, do której uczęszczają bohaterowie. Jak czytamy na portalu wirtuaalnemedia.pl ma ona być receptą na kryzys. W rolę niepozornej blondynki wcieli się Jemima Kirke.

Zobacz także: Szokujący wpis MSZ Rosji na 17 września. IPN reaguje

W szkole Moordale zachodzą też pewne zmiany związane z edukacją seksualną. Do tej pory na lekcjach rozmawiano o bezpiecznym seksie, natomiast w 3 sezonie prowadzona jest kampania promująca abstynencję.

Ze szkoły, która prowadziła konspiracyjną poradnię seksuologiczną Moordale staje się oazą dyscypliny i jednorodności.

Zobacz także: Korwin-Mikke za zniesieniem pedofilii, gdy ofiara ma 8 lat? Szokująca teoria polityka

https://www.youtube.com/watch?v=p9KKI0F75Bk

Nowi członkowie w obsadzie „Sex Education 3”

W trzecim sezonie pojawią się nowi członkowie obsady serialu. Jason Isaacs zagra Petera Groffa, starszego brata Pana Groffa, któremu o wiele lepiej wiedzie się w życiu i nie kryje się z tym; Dua Saleh w swoim debiucie aktorskim wcieli się w niebinarną postać Cal, która uczy się w liceum Moordale, a Indra Ové zagra zastępczą mamę Elsie – Annę.

Zobacz także: W pobliżu Usnarza Górnego postawiono płot. Co z koczującymi imigrantami?

Twórcy hitu Netflixa

W serialu występują: Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindells, Aimee-Lou Wood, Kedar Williams-Stirling, Chaneil Kular, Simone Ashley, Mimi Keene, Tanya Reynolds, Mikael Persbrandt, Patricia Allison, Sami Outalbalii, Anne-Marie Duff, George Robinson, Chinenye Ezeudu, Alistair Petrie, Samantha Spiro, Rakhee Thakrar i Jim Howick.

Za produkcje odpowiada Eleven, natomiast twórczynią serialu jest Laurie Nunn.

Polecamy:

NS

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura