"Miłość, sex & pandemia". Patryk Vega zaczyna rok nowym szokującym filmem

„Miłość, sex & pandemia” - plakat.
„Miłość, sex & pandemia” - plakat.
Na początku 2022 roku fani twórczości Partyka Vegi dostaną nowy film - „Miłość, sex & pandemia”. Zobaczcie pierwsze zdjęcia i plakat. Kiedy premiera?

Kontrowersyjny Patryk Vega, autor szokujących filmów: „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Botoks” czy „Kobiety mafii” powraca z nowym filmem. Pokaże w nim,  co kręci i podnieca współczesne kobiety.

„Miłość, sex & pandemia”  - o czym jest film?

Jak podaje dystrybutor filmu Kino Świat, opowiada on historię trzech  spragnionych wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółek, które wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku.

Kaja (Anna Mucha) jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć. Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny (Leonardo Marques)  – mistrz uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł, na potrzeby którego postanawia pójść z Johnnym do łóżka.

Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod niemal narkotycznym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu.

Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce. Wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model. Wkrótce za sprawą pandemii życie trzech przyjaciółek oraz Bartka (Sebastian Dela) – kuzyna Kai, prawnika, który postanawia podbić świat nocnych klubów jako striptizer – zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami. A każde z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

Czytaj też: Gwiazda hitów Vegi w poważnych tarapatach. Posługiwał się "lewą" fakturą

image

„Miłość, sex & pandemia” - kiedy premiera?

Film Patryka Vegi do scenariusza napisanego wspólnie z Olafem Olszewskim będzie można zobaczyć w kinach już niedługo. Premierę produkcji „Miłość, sex & pandemia” zapowiedziano na 4 lutego 2022 roku.

image

„Miłość, sex & pandemia” - obsada

W obsadzie nowego filmu Patryka Vegi znaleźli się:

  • Małgorzata Rozenek-Majdan
  • Anna Mucha
  • Zofia Zborowska-Wrona
  • Sebastian Dela
  • Michał Czernecki
  • Dawid Czupryński
  • Weronika Lesiak
  • Leonardo Marques 
  • Wojciech Sikora 


„Miłość, sex & pandemia” - plakat

image

źródło: Mat. prasowe Kino Świat


Czytaj też:

KJ

Lubię to! Skomentuj36 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura