Znana aktorka odmówiła Kurskiemu. Nie będzie "brać w tym udziału"

pasek-tvpis.pl; Fryta 73 from Strzegom (Wikimedia Commons account: Fryta73), CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commons
pasek-tvpis.pl; Fryta 73 from Strzegom (Wikimedia Commons account: Fryta73), CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commons
Renata Dancewicz, którą widzowie znają m.in. z produkcji TVP, ujawniła, że otrzymała od stacji propozycję współpracy. Aktorka odmówiła, ponieważ nie podoba jej się sposób, w jaki funkcjonuje obecnie TVP.

Renatę Dancewicz świetnie znają fani serialu " Na Wspólnej", w którym wcielała się w rolę Weroniki Wilk i wielu filmów: "Diabelska edukacja", "Pułkownik Kwiatkowski", "Ekstradycja", "Siedlisko", "33 sceny z życia" czy "E=mc2". Ostatnia produkcja TVP, w której Dancewicz wzięła udział to "Wojenne dziewczyny", w których zagrała, mimo że już wtedy PiS miał w Polsce władzę. Dla aktorki miarka się jednak przebrała i stwierdziła, że w telewizji Kurskiego więcej już nie wystąpi.

Nie zobaczymy Dancewicz w TVP

Renata Dancewicz odmówiła TVP wzięcia udziału w kolejnej produkcji. W rozmowie z Plejadą aktorka otwarcie skrytykowała sposób działania TVP. Oceniła, że to, co się tam teraz dzieje, jest naprawdę "widowiskowe".

- Kilka lat temu zagrałam w "Wojennych dziewczynach", mimo że PiS już był u władzy. Ostatnio dostałam propozycję, żeby wziąć udział w castingu do nowego projektu TVP, ale odmówiłam. Bo to, co teraz dzieje się w Telewizji Polskiej, jest naprawdę... widowiskowe. Jeśli mam wybór, nie chcę brać w tym udziału - stwierdziła aktorka.

- Mam znajomych, których córka z partnerką i dzieckiem wyjechała dwa lata temu do Hiszpanii. Wiedziała bowiem, co je tu czeka. To naprawdę chore, że rządzących interesuje to, kto z kim sypia i co robi w łóżku. Nikogo nie powinno to obchodzić. To intymna sprawa, podobnie jak wiara. Nie rozumiem też, jak tęcza może kogokolwiek obrażać - dodała.

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj133 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura