Groźny wypadek Jacka Kurskiego we Włoszech. Media donoszą o jego stanie zdrowia

Jarosław Roland Kruk / Wikipedia, licence: CC-BY-SA-3.0 / Pixabay
Jarosław Roland Kruk / Wikipedia, licence: CC-BY-SA-3.0 / Pixabay
Prezes TVP Jacek Kurski wykorzystał ostatnie dni zimy i razem z rodziną wyjechał na narty do Włoch. Na jego nieszczęście, długo zapamięta ten wyjazd. Jeden z tabloidów informuje, że miał on wypadek na stoku, przez co do kraju wróci z gipsem.

W ostatnim czasie na Jacku Kurskim ciążyło sporo obowiązków. Bez dwóch zdań, prezes TVP był niesamowicie zapracowany. W pierwszej kolejności zająć się musiał Eurowizją Junior, podczas której wynikła afera mówiąca o jego dodatnim wyniku na obecność koronawirusa. Następnie trzeba było zorganizować Sylwestra Marzeń w Zakopanem, a kilka tygodni później – bacznie przyglądać się Igrzyskom Olimpijskim w Pekinie, gdzie podkreślał, że medal Dawida Kubackiego w skokach narciarskich jest efektem emisji zawodów w Telewizji Polskiej. Na końcu Kurski mocno zaangażował się w finał "The Voice Senior", któremu poświęcono sporą część czasu antenowego podczas "Wiadomości".

Wyjazd szefa TVP do Włoch zakończony kontuzją. Jacek Kurski złamał rękę

W celu odreagowania od natłoku pracy, prezes TVP udał się do luksusowego kurortu narciarskiego we Włoszech – Cortina d’Ampezzo w Dolomitach. Wypad niestety nie zakończył się happy endem. Jak podaje “Super Express”, na stoku doszło do wypadku, podczas którego Kurski został poturbowany. Tabloid podaje, że złamał rękę.

— Wyglądało to groźnie. Widziałem, że nagle ktoś w niego wjechał, a on chciał uniknąć zderzenia z innym narciarzem, chyba dzieckiem i upadł. Wszystko działo się bardzo szybko — mówi świadek zdarzenia.

Zobacz też:

Kim jest Jacek Kurski?

Jacek Kurski urodził się w 1966 roku w Gdańsku. W latach 2005-2009 był posłem na Sejm V i VI kadencji. W 2016 roku został prezesem zarządu Telewizji Polskiej i funkcję tę pełni do dziś.

W 1991 roku ożenił się z Moniką Mucek, z którą posiada trójkę dzieci: Zdzisława Antoniego, Zuzannę i Olgierda. Związek nie przetrwał próby czasu, a para rozwiodła się w 2015 roku. Trzy lata później prezes TVP wziął ślub z Joanną Wąsowską, z którą od 2021 ma córkę – Annę Klarę Teodorę.

Związek ten okraszony był małym skandalem, przez doprowadzenie przez Kurskiego do unieważnienia pierwszego małżeństwa przez sąd kościelny. Prezes TVP spotkał się z ogromną krytyką. Zarzucano mu, że udało mu się tego dokonać tylko dzięki powiązaniom z rządem. 


RB

Czytaj dalej: 

Lubię to! Skomentuj56 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura