Blog
"Uśmiech wędruje daleko"
maia14
68 obserwujących 1083 notki 931310 odsłon
maia14, 27 kwietnia 2017 r.

Sondaż, Anna Streżyńska... i zgwałcony

509 39 0 A A A

I się porobiło... wreszcie. Ostatni sondaż popracia partii politycznych daje 2 punkty przewagi PO nad PiS-em. Widać, że opadł już poziom uroku, jaki spadał na lud miast i wsi ze strony obecnej partii rządzącej. "Korumpowanie"  Polaków 500+ już nie wystarcza, gdy kraj jest "cięty" na potrzeby jednej partii, a prestiż kraju jest nadszarpnięty.

Zaczęła się też wojenka w łonie... jedynie słusznej  i np. taki prezydent - podobno zwierzchnik sił zbrojnych kraju - tylko "se" może pisać do szefa MON, a ten dalej go lekceważy. Natomiast większość ministrów /poza Macierewiczem/, wciąż wsłuchuje się jeszcze w głos posła Kaczyńskiego, pewnie do czasu... . A, gdy jednak minister - patrz pani Streżyńska, "rodzynek"- fachowiec w obecnym rządzie - pozwoli sobie na rozsądną wypowiedź jest zjeżdżany. Boć przecież prezes-poseł zapewne myśli, że pieniądze rosną na drzewach i nie trzeba ich wypracowywać, żeby je mieć i móc rozdawać.

I widać jest nerwowo w kręgach jedynie słusznej... oraz jej zbrojnych ramion, bo puszczane są informacje, takie jak ta, która wyszła z serwisu TVP Info, iż - na Borneo - przez orangutana /200 kg żywej wagi/ został zgwałcony rudy... turysta. "Ciemny lud" miał i to kupić, choć to tylko "fake news".

Opublikowano: 27.04.2017 10:08.
Autor: maia14
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Uśmiech wędruje daleko" image

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • To fakt. Taki chce - na siłę - pokazać...
  • Różni zakompleksieni chłopcy, którzy znaleźli miejsce przy PiS-ie, teraz poczuli władzę i...
  • Możliwe, że to ktoś "życzliwy" doniósł. Sprawdź, czy nie masz tam wroga.

Tematy w dziale Polityka