Blog
"Uśmiech wędruje daleko"
maia14
69 obserwujących 1214 notek 1031881 odsłon
maia14, 21 czerwca 2018 r.

Ci Murzyni są niesamowici...

293 17 0 A A A

Świat ostatnio poszedł - jak onegdaj już prorokował jeden z polityków - w "murzyńskość", tyle, że "murzynami" są teraz inni...

I tak, jedynie słuszny prezes ciągany był - przez obecnego ministra od policji - po górkach, które w jego przypadku były jak Himalaje. No i... kolano poszło. Teraz przyszlo mu robić za uwięzionego w klatce... na Żoliborzu.

Na fali prezesowej niedyspozycji różni tacy /wierni-mierni/ pudrują się do granic możliwości i udają nowych ukochanych przywódców. A przecież ich prezes jeszcze żyje. Nieładnie.

Natomiast prezesa - podobno - największy, bo amerykański sojusznik, rozdziela dzieci imigrantów od ich rodziców i - biedactwa - zamyka w klatkach. Pokazuje tym, że jest nieokrzesany... oraz że jest sto lat za  Murzynami.

No i nasi piłkarze... też się pudrowali i wyczesywali na zwycięzców, a polegli w walce z rosłymi Murzynami z Senegalu. Teraz brać się do roboty, miast ustawiać się na ściankach czy wrzucać zdjątka np. w futerkach! I uczyć się od zdyscyplinowanych... Murzynów!Opublikowano: 21.06.2018 10:36.
Autor: maia14
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Uśmiech wędruje daleko" image

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Zbylut9 - Bez znaczenia...
  • No i okazało się, że z prezesa jest "mały" cwaniaczek, który robi też przy kasie. Inni -...
  • @Kuba Rozpruwacz - Tak, jedna wielka żenada.

Tematy w dziale Rozmaitości