6 obserwujących
222 notki
124k odsłony
114 odsłon

Żarty

Wykop Skomentuj5

Już jakiś czas temu niebezpiecznik.pl pisał o pomyśle wpisywania nazwy sieci Wi-Fi, jako np. maszt 5G- test 200%.  A już wielu podchwyciło ten pomysł i sieje wśród różnych osób panikę, wymyślając jeszcze "ciekawsze"  nazwy dla swojej sieci. Ktoś zamówił sobie tablice rejestracyjne do auta z napisem COVID- 19, a pewnie niedługo pojawią się koszulki czy inne gadżety z podobnymi napisami. 

image

Jak to w życiu, różne postawy, które "mają" pomóc wyjść mniej poobijanym z całej sytuacji, bo sytuacja jakby nie było jest nadzwyczajna i nie wiadomo jak się odnieść tym bardziej, że rozpowszechniane są dziwne informacje. Eksperci, uczeni, lekarze - ilu z nich nimi faktycznie jest, trudno zweryfikować, gdy zalewani jesteśmy poprzez media społecznościowe potokiem newsów, a część z nich brzmi jednak niewiarygodnie.

Tu są przykłady. Ludzie mają ubaw, inni się wściekają lub boją. Nie popieram takich żartów, bo ludzie zdolni są do wszystkiego. Czytałam, że w kilku państwach podpalano maszty 5G, bo są odpowiedzialne za choroby. Już sama nie wiem, jak to wszystko traktować. Im więcej informacji, tym człowiek głupieje.

Może o to chodzi? Kto kłamie, kto mówi prawdę. Jak to oddzielić, jak sklasyfikować, by nie dać się zwariować.

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Technologie