Ułożenia
Sztuka to fizyka bez matematyki
2 obserwujących
72 notki
56k odsłon
603 odsłony

Naturalne i zmyślone formy ruchu

Wykop Skomentuj3

Technologie, Nauka

Czas jako nazwa formy ruchu

Przesłanka: Trening funkcjonalny – najbardziej naturalna forma ruchu.

Zatem w przesłance jest wskazanie o naszych codziennych ruchach i rozwinięcie na naturalne formy ruchu. Stąd założenie, że mogą być zmyślone formy ruchu. To takie formy, które nie istnieją w naturze, a jedynie są układane w prezentacji ze złożenia względem naturalnych form ruchu. Na przykład w filmie "Matrix" ukazane są zmyślone formy ruchu (efekty specjalne) związane z lewitacją (grawitacją). W codzienności nie lewitujemy.

W tym ułożeniu nasze codzienne formy ruchu są pochodną pierwotnej formy ruchu, która zależy, jak to się w idei i miary współczesnego modelu opisuje, od rzeczywistości jako zbioru własności fizycznych czasoprzestrzeni w tym zmian form energii zgodnie z zasadą jej zachowania.

Definicja funkcji dotyczy ułożenia (przyporządkowania) względem elementów dwóch zbiorów, np., X i Y, w którym każdemu elementowi ze zbioru X odpowiada dokładnie jeden element ze zbioru Y.

Specjaliści od treningu form aktywność fizycznej nie operują modelem własności fizyczno-matematycznych czasoprzestrzeni, a jedynie tym co jest w niej ciałem biologicznym. W przesłance jest ruchu ciała w funkcji odzwierciedlenia natury. Stąd zbiór X (codzienne ruchy) i zbiór Y (ćwiczenia treningu).

W tym ułożeniu zmiany w naturze postrzegane są jako forma ruchu zwana czasem. Zatem czas jako forma ruchu jest rzeczywisty i nie jest urojony.


Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Technologie