5 obserwujących
119 notek
209k odsłon
5758 odsłon

1 wódka, 2 cole i 3 ochroniarzy... Paskowy odlot Wiadomości.

Twitter
Twitter
Wykop Skomentuj196

Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz kupiła wódkę w sklepie – grzmiały w ostatnich dniach prawicowe media. Sieć sklepów Biedronka już przeprosiła za to, że pracownik ochrony nagrał kupującą. Jednak jak widać temat nadal "gorący".

Na nagraniu publikowanym w mediach widać jak Aleksandra Dulkiewicz robi zakupy. Towarzyszą jej ochroniarze, których przydzielono jej po zabójstwie Pawła Adamowicza. Komentatorzy sceny politycznej są podzieleni co rozgłosu jaki nadano tej sprawie. Część twierdzi, że to niedopuszczalne, że pani Prezydent kupuje wódkę w towarzystwie trzech rosłych ochroniarzy. Inni nie widzą w tym absolutnie niczego dziwnego, a tym bardziej niewłaściwego. 

I wtedy do gry wchodzą Wiadomości i główne wydanie z 10 marca. Temu tematowi poświęcono dłuższą chwilę, a i osoba która odpowiada w publicznej telewizji za "poezję paskową" również dała się ponieść wodzom fantazji. Efekt widać poniżej. 

image


Nie do końca rozumiem misję telewizji publicznej (zdaje się, że grono takich osób rośnie), tym bardziej w świetle ostatniego zastrzyku pieniędzy (1,3 mld złotych) który zasilił konta mediów publicznych - w tym redakcję Wiadomości. Z pewnością prezes Kurski lada chwila wrzuci "tłita" z informacją ileż to osób widziało (żenujący) pasek w głównym wydaniu Wiadomości. 

Dno, wodorosty i dwa metry mułu - oto obraz tego co leci w TVP codziennie o godzinie 19:30. 

Wykop Skomentuj196
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura