Blog
Zmiana stron
Hoyt
Hoyt Qui vivra verra ...czas pokaż
3 obserwujących 42 notki 55583 odsłony
Hoyt, 6 lutego 2017 r.

PO i PSL w obronie Samorządów, czyli Park Jurajski atakuje!

540 1 0 A A A

image

źródło: www.gdańsk.pl   Trudno nie zgodzić się z wypowiedzią Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który przyrównał PSL do dinozaurów.

"Wiele razy mówiłem, że PSL jest dinozaurem z małą głową i wielkim tułowiem w postaci samorządów. U nas jest odwrotnie i trzeba to wyrównać, rozbudowując tułów Wciąż są w Polsce gminy, w których do dziś rządzą ci sami ludzie, którzy w 1973 roku, będąc młodymi działaczami partii, zostawali naczelnikami tych gmin. To nie jest normalne".


   Dinozaury w końcu były gadami, obdarzonymi małymi mózgami w stosunku do swojej masy. Lecz duże oczodoły w czaszkach dowodziły, iż posiadały one bardzo dobry wzrok, dostrzegając zdobycz nawet z bardzo dalekiej odległości, co zważywszy na apetyty działaczy PSLu nie może dziwić, aby było inaczej. Jednak ich inteligencja porównywana jest do inteligencji ptasiej, a niektóre z gatunków nazywane były nie przypadkiem "strusimi". Nie dziwi więc, że marszałek województwa świętokrzyskiego Adam nomen omen Struzik i lider PSL w regionie Adam Jarubas zawiązali Społeczny Komitet Obrony Samorządności. 


   Aby było jeszcze zabawniej na zaproszenie prezydenta Gdańska Adamowicza w

Europejskim Centrum Solidarności spotkali się włodarze miast i gmin. W tym samym miejscu, gdzie "cały świat" poznał "dzielną Henię", która przed laty obryzgała " prawdą" Polaków, mówiąc kim byli bracia Kaczyńscy, zainicjowało KOS- czyli Komitet Obrony Samorządów. W sumie 70 osób zastanawiało się, co "zrobić w obliczu zmasowanego skoku PiSu na samorządy". Na spotkaniu można było usłyszeć inne piękne trele morele wyśpiewane przez KOSowców :

"Jestem tyranem i dyktatorem księstwa kwidzyńskiego"  zatrelował  burmistrz Kwidzyna Andrzej Krzysztofiak. 


   KOD leży już na desce, powstaje KOS i myśli, że "podskocy jesce". Niektórzy biegli w rachunkach wyliczyli, że armia KOSu liczyć będzie  100 tysięcy z członkami rodzin i ich krewniakami.

Więc jeśli ktoś uważał, że Park Jurajski na świecie nigdy nie istniał, że to wymysł i ściema, niech przyjedzie do Polski i zobaczy, że małe główki z wielkimi tułowiami istnieją i są bardzo, bardzo poddenerwowane i głodne.
źródła:

http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/region/a/marszalek-adam-jarubas-w-spolecznym-komitecie-obrony-samorzadnosci,11651884/


http://www.gdansk.pl/wiadomosci/Pomorscy-wojtowie-burmistrzowie-i-prezydenci-w-Gdansku-Bronmy-samorzadow-przed-Kaczynskim,a,69773
Opublikowano: 06.02.2017 23:59.
Autor: Hoyt
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Ci, którzy sądzą, iż wszystkim rządzi Los, nie myliliby się, gdyby się nie upierali przy tym mniemaniu.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • A w mojej mieścinie wisi obwieszczenie pod Sądem "zapal świeczkę o 21". Kurcze, mają pecha,...
  • Pozdrawiam serdecznie :)
  • "Zjednoczeni w bólu przywódcy zachodnioeuropejskich krajów ..." Do dziś pozostali...

Tematy w dziale Polityka