14 obserwujących
876 notek
325k odsłon
276 odsłon

To są jakieś jaja ...

Wykop Skomentuj4

Włoski przywódca Ligi Matteo Salvini apeluje, a wręcz ma nadzieję, że Polska i Węgry dołączą do Włoch w celu naprawy UE – szczytny cel!
Jednak cały pic polega na tym, że to Węgry i Polska, co najmniej od roku 2016 walczą w PE, o gospodarczą solidarność międzypaństwową państw Europy Zachodniej z państwami Europy Środkowej, Wschodniej i Południowej, bo jak na razie, to Niemcy, Francja, Austria i Włochy współpracują z rządem Rosji na rzecz swoich narodowych państw za plecami pozostałych państw UE, co w/g mnie jest perfidnym świństwem i hipokryzją!
Poza tym: Włochy, są państwem bardzo niestabilnym gospodarczo i finansowo, a ich rządy chwiejne i przemijające tak szybko, jak chmury na burzliwym niebie!
Dać się Włochom wciągnąć w zadymy w PE i KE, to jak wsiąść po pijaku do sportowego auta na krętej drodze i rozwinąć prędkość do 220 k/h.
Apel M. Salviniego może co najmniej niektórych znawców tego tematu nieźle rozśmieszyć, bo to jest coś w stylu; kiedy złodziej krzyczy do policjantów; łapać złodzieja, wskazując palcem swojego sąsiada!

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka