14 obserwujących
856 notek
320k odsłon
110 odsłon

Rodacy - czas najwyższy coś postanowić i wybrać;

Wykop Skomentuj3

stronę PRAWĄ pod batutą PiS - budująca Polskę naszych marzeń
lub stronę LEWĄ (SLD, ZSL) pod batutą PO-KO - niszczącą Polskę.

Zastanawialiście się na tym fenomenem, ile towarzyszom z Komitetu Centralnego PO (platformy obywatelskiej, a raczej z platformy oszustów) przez różne fundacje Moskwa przelała kasy na ich istnienie i różne manifestacje słono przez PO opłacane?
A zarazem, żeby towarzysze z Komitetu Centralnego PO-KO wystawili w największych polskich miastach na pierwszych miejscach swoich list byłych towarzyszy, współpracowników, i dłużników Moskwy z PZPR, tj: Leszka Millera, Włodzimierza Cimoszewicza, itd?!
Polacy chyba nie są, aż tak głupi, by teraz uwierzyć w to, że szefowi PO-KO G. Schetynie chodziło tylko, o pokonanie Zjednoczonej Prawicy pod batutą PiS w drodze do euro-parlamentu - prawda?, czy się mylę?!
Nie wierzę też, by szef PO-KO G. Schetyna za darmo pozbawił mandatu europarlamentarzysty najlepszych swoich kumpli z Komitetu Centralnego PO-KO i partii PO (platformy oszustów), i ich wsadził na dalsze miejsca swoich list.
Myślę, że Moskwa chce mieć w Parlamencie Europejskim swoich kretów i dłużników, tj; towarzyszy z byłej PZPR (SLD, SdRP), którym kiedyś dała pożyczkę i prawdopodobnie, których do dzisiaj sponsoruje, ale to winno sprawdzić nasze ABW, a nie ja czy wy!
Rodacy, jak zagłosujecie na tkz: hybrydę, tj; "koalicję europejską PO-KO - PZPR, i ZSL" pod batutą Grzegorza Schetyny, to sami podzielicie Polskę tak, jak zrobili to w roku 1939: Adolf Hitler i Józef Stalin przez podpisany Pakt "Ribbentrop - Mołotow".
Teraz prawdopodobnie zaistnieje nowy Pakt: Angela Merkel - Władimir Putin, który zapewne zakłada podział Polski na dwie strefy wpływów, tj; od Odry i Nysy do Wisły - kontrolują Polskę Niemcy pod batutą jeszcze kanclerz Angelę Merkel.
A od Wisły do wschodniej granicy Polski, kontroluje Polskę Rosja pod batutą carewicza wszech-Rosji Władymira Putina!
Jak tak to im się uda zrobić, to wówczas Polska będzie Polską; słabą, biedną, największym śmietnikiem Europy, i dostarczycielką najtańszej siły roboczej w Europie, nie wspomnę tu, o zalaniu Polski islamistami!
Przed wrzuceniem swoich głosów do URN na hybrydę, tj; "koalicję europejską pod batutą Schetyny" pomyślcie rodacy o sobie, swoich dzieciach, i ich potomstwie, a waszych wnuczętach, itd., i jaki im możecie swoim nierozważnym, nieprzemyślanym głosem, zgotować LOS i sobie!
Przypomnijcie sobie z "Medalionów" słowa Zofii Nałkowskiej: "Ludzie ludziom zgotowali ten los"!
Zdaniem Z. Nałkowskiej;
człowiek po przekroczeniu pewnej granicy już nie potrafi odróżniać DOBRA od ZŁA, bo stał się otępiały - mam nadzieję, że was jeszcze to otępienie nie dopadło, i postąpicie przy URNACH tak, jak trzeba!

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka