13 obserwujących
800 notek
305k odsłon
159 odsłon

Komisję Europejską; zapewne obsadzono ekonomicznymi idiotami?!

Wykop Skomentuj1

Zarzucanie dzisiaj Rządowi Polski pod batutą Mateusza Morawickiego, że tak prowadzona w Polsce polityka socjalno-rodzinna, tj; wspieranie polskich rodzin (500+, 300+, tańsze mieszkania +) - powoduje, że w Polsce: Polki i Polacy porzucają pracę i nie pracują - jest po prostu prostackim publicznym kretynizmem urzędasów z KE!
W Polsce pacany z KE już od roku 2016, bezrobocie regularnie spadało i obecnie Polska jest jednym z niewielu państw w UE, o najniższym bezrobociu (5,4%), to jak rodzice mogą porzucać pracę dla 500+, czy 300+?!
Panie i panowie z Komisji Europejskiej; nie opierajcie swoich bredni, jako twardych danych i ośmieszających was zarzutów w stosunku do Rządu Polski pod batutą Mateusza Morawieckiego i Polski na podstawie pierdół przeczytanych w Gazecie Wyborczej, czy Newsweek Polska, tylko na twardych danych GUS za każdy kwartał, półrocze, czy r/r - ciut lepszego rozeznania w polskich realiach ekonomiczno-gospodarczych i powagi!
Komisjo Europejska; takie pierdoły, jakie Polsce zarzucacie; możecie zarzucić niektórym rządom państw UE strefy euro, gdzie bezrobocie osiąga wartości: 10 – 15% wśród osób starszych, a wśród ludzi młodych, około 25% więc - tym się zajmijcie i pouczajcie rządy państw strefy euro UE, która jest dzięki waszej polityce w coraz głębszym kryzysie finansowo-gospodarczym i społecznym oraz jest cały czas zalewana przez niekontrolowane fale imigrantów z Azji i Afryki.
A co do wieku emerytalnego w Polsce - pacany, to on jest dolnym limitem pracy dla każdej Polki i każdego Polaka, którzy po osiągnięciu wieku emerytalnego, nadal mogą pracować, o ile im na to zdrowie pozwoli czyli, aż do swojej śmierci!
Nikt w Polsce Polkom i Polakom w wieku emerytalnym nie zabrania dalszej pracy w swoim czy innym zakładzie, jak i w urzędzie - koniec kropka - pacany z Brukseli i Strasburga!

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka