46 obserwujących
1021 notek
780k odsłon
  175   0

Pierwszy w tym roku tydzień powszedni

W pierwszym wolnym od świat tygodniu już chyba nic ciekawego nie zdąży się wydarzyć.

Zgodnie z przewidywaniami znających nasz narodowy charakter informacje o zaszczepieniu poza kolejnoscią aktorów i innych znanych postaci spowodowały skokowy wzrost liczby chętnych poddać się szczepieniu do poziomu, który,,gdyby udało się go osiagnąć. sięgałby odporności populacyjnej. Jednak nie to spowodowało wyciszenie hejtu a pojawainie się w miarę upływu czasu nazwisk szczęśliwców z PiS oraz niemożliwość dojścia, czy szczepiena nie zostały uruchomione bo być może wiedziony ciekawością pisowiec  w ARM otwierając opakowanie  przedwcześnie rozmroził szczepionki. W każdym razie potrzeba dania swiadectwa morlnemu oburzeniu była tak wielka, że nawet Jadiwgę Emilewicz oderwała na chwilę od szusowania i przywiodła do internetu. W pierwszych szeregach moralnie oburznych zaroiło się od kwestionujących istnienie epidemii, twierdzących, że ze szczepinką wszczepiany jest chip pozwaljący ogółnoświatowej centrali przejąć kontorlę nad zaszczepionym a co najmniej, że zaszczepienie prowadzi do mutacji.

Podobni a często ci sami zameldowali się w szeregach obrońców wolnosci słowa. Temat należałby omówić szerzej lub sprowadzić do jednego krótkiego zdania "cenzurować to my a nie nas".  Chwilę temu pan Zbyszek przedstwił projekt ustawy, w myśl której własciciele mediow spolecznościowych nie będą mieli prawa odmóiwć przyjecia mandatu od radnego wolności słowa.

Wałbrzych stał się pierwszą w Polsce "Stefą wolna od PiS" a  pardoksem jest, żenastąpiło to w wyniku spisienia doskonałego.

Od posad w pisowskiej neoKRS zostało odszczepionych dwóch - choć zapamiętanych jako normalniejsi, to jednak pisowskich nominatów. Poza aspektami natury prawnej wydarzenie ma elementy jakich nie powstydziłby cię Cyrk Mont Pythona :"Pięć opisanych powyżej posiedzeń komisji bibliotecznej wygenerowało koszt 16 439 złotych. (...) Koszt posiedzeń to w sumie więcej niż roczny budżet komisji bibliotecznej na zakup nowych książek, o których tak zaciekle dyskutowali sędziowie - na ten cel przeznaczono 15 000 złotych"



Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka